Pošlete nám hlas pro Neziskovku roku 2022

Víte, že TOTEM postoupil do finále ceny pro Neziskovku roku? Až do 12. 1. 2023 nám můžete i vy poslat svůj hlas a rozhodnout tak o Ceně veřejnostistránka hlasování ZDE. Děkujeme za vaši přízeň a podporu! Stejně jako vy rádi chodíte za námi do TOTEMu, tak rádi vídáme my vás. Pokaždé, když zaplníte naše pobočky činorodým ruchem, víme, že naše práce má smysl.

Neziskovka roku je nezávislé prestižní ocenění pro neziskové organizace v České republice, které od roku 2012 uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti díky metodice „Zdravé organizační řízení“©. Postup do finále je pro TOTEM skvělý úspěch a hlavně potvrzení, že svou práci pro vás, naše klienty, děláme dobře.

Která ze tří organizací se stane vítězem v naší kategorii Velká neziskovka a kdo získal nejvíc hlasů v Ceně veřejnosti, zjistíme 18. 1. 2023 na slavnostním galavečeru v pražském Theatre Royal. Informaci o našem umístění se určitě dozvíte mezi prvními! V každém případě držte palce a pokud máte e-mailovou adresu, nezapomeňte nám poslat hlas. Jsme nadšení z vašich projevů podpory a moc hrdí na velkou TOTEMovou rodinu, jejíž jste součástí.