Přednáška o saunování či sauna samotná v listopadu v TOTEMu

S podzimními nevlídnými dny otevíráme možnost prohřát si tělo v TOTEMové sauně. Máme krásnou saunovací kabinu, kde si můžete rezervovat svůj pobyt minimálně na 60 min. a dále dle rozvrhu jednotlivých dnů. Vybrat si můžete mezi klasickou finskou saunou, vyhřátou na 80°C, nebo infrakabinou, která se vyhřívá na 40–60 °C (dle dohody). Sauna je vždy uzavřená pro skupinu 2–4 osob. Vezměte kamaráda, kamarádku, manžela či manželku a nechte se hýčkat teplem a krásnou energií, kterou naše sauna má. Podrobnosti o ceně a další informace získáte na recepci TOTEMu, kde si zároveň saunu můžete rezervovat. Poplatek za saunu se hradí při rezervaci.

Pokud Vás zajímá, co je na saunování tak úžasného a čím může sauna podpořit vaši fyzickou či psychickou kondici, přijďte v listopadu do TOTEMu.

11. 11. 2021 od 16:00 máme pozvaného úžasného hosta, pana Jiřího Koubu, který se saunování věnuje celý svůj život. 27 let vydává časopis Bazén & Sauna, můžete ho znát z pořadů České televize, pořádá kurzy pro obsluhu saunování a v sauně je jako doma. Na besedě se mimo jiné dozvíte něco o historii saunování ve světě i u nás, proč říkáme finská sauna, zaměříme se na zdravotní účinky saunování, indikace a kontraindikace, druhy prohříváren a určitě bude prostor také na vaše otázky.

Na přednášku si rezervujte své místo: rezervace@totemplzen.cz, tel.: 377 260 425.

Vše o saunování se dozvíte na přednášce v listopadu, pak už stačí jen vyzkoušet: Saunovací den v TOTEMu