AKTUALIZOVÁNO: Předvánoční Language Café aneb Přijďte si popovídat v cizích jazycích…

Zima nám klepe na dveře, což je přesně období, kdy nás počasí motivuje dát si něco horkého k pití, ochutnat dobrý moučník a užívat si kavárenské prostředí s dobrou společností a jemným šumem probíhajících rozhovorů okolo. A právě to můžete zažít u nás při Language Café – v kavárně, která se od ostatních liší možností popovídat si v několika cizích jazycích.

Přijďte si procvičit své jazykové znalosti s rodilými mluvčími a lektory různých světových jazyků prostřednictvím běžného rozhovoru na volná témata. Můžete povídat, poslouchat nebo zavítat k dalším jazykovým stolečkům, je to jen na vás. Navíc, úroveň jazyka zde nehraje žádnou roli! Tak co, zkusíte to?

Winter is knocking on our doors and now is that time of the year, when the weather makes us want to enjoy some hot beverage and delicious cake in a cozy caffé, which si exactly what we offer but with an opportunity to engage in foreign language conversations. You can come to speak, listen or just look around, the choice is yours!

Tento měsíc si můžete popovídat:

  • v angličtině s Christopherem, Britem pocházejícím z Liverpoolu, trvale žijícím v Česku a pracujícím v investiční společnosti,
  • ve španělštině s Blau, TOTEMovou dobrovolnicí v evropském projektu, pocházející z Lleidy v Katalánsku,
  • v češtině (in Czech for foreigners) s Mírou, nejdřív účastníkem Language Café, nyní dobrovolníkem

Budeme se těšit 20. 12. 2022 od 17:00 do 19:00 h.
v TOTEMu v Bolevci.

AKTUALIZACE: Z důvodu onemocnění lektorky pro tentokrát nebude německý stoleček. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.