Ranní káva pro Klub přátel TOTEMu

Druhé setkání Klubu přátel TOTEMu se konalo v online verzi, a tak jsme ho ozvláštnili speciálními hosty a voňavým dárkem. Ke spolupráci jsme totiž přizvali plzeňskou pražírnu Palasio, která doručila všem pozvaným až domů balíček s čerstvě upraženou kávou.

A s kým jsme se potkali? Novinky z TOTEMu prozradila nejpovolanější z nás, ředitelka Vlasta Faiferlíková. Náš rozrůstající se klub reprezentovaly dvě naše podporovatelky – Markéta Jungová a Věra Bendová. Speciálním hostem setkání byla herečka Monika Švábová z DJKT, která se s námi podělila o milé osobní i herecké zážitky. A pozvání přijal i Dominik Hradecký z pražírny Palasio, od něhož jsme se zase dověděli plno zajímavostí o původu kávy v našich hrníčcích. A ta byla opravdu vynikající!

Všichni pozvaní se sice kvůli pracovním povinnostem nemohli zúčastnit a některé zradila technika, ale i tak to byla příjemná společnost a tři čtvrtě hodinka utekla jako voda. Setkáním provázela a na přípravě se podílela Lenka Kropáčová, která o naše TOTEMové klubisty pečuje s láskou a nadšením. Všech našich podporovatelů si totiž velmi vážíme.

Opravdu velkou pomocí, jakou můžete naší neziskové organizaci nabídnout, je stát se pravidelným dárcem. S představou stabilní pomoci se financování vždy lépe plánuje. Více o členství v Klubu přátel TOTEMu zjistíte ZDE.