S Komenským se potkáte v TOTEMu už v květnu

Protože povídání naživo, takříkajíc u jednoho stolu, je o něco příjemnější, než setkání na dálku přes obrazovku počítače, rozhodli jsme se původně plánovanou online besedu Celý život je školou přesunout z virtuálního prostředí do TOTEMu, kde se sejdeme nad vašimi příběhy…

Takže pokud máte rádi myšlenky „učitele národů“ a příjemné povídání u kávy, zveme vás na přátelské posezení nad textem Jana Amose Komenského na téma Celý život je školou, a to 27. 5. 2021 od 16:00 hod. v TOTEM, z.s. (Kaznějovská 51, Plzeň).

Beseda volně navazuje na přednášku Lidskost není docela ztracena (můžete ji zhlédnout na YouTube kanále https://1url.cz/@totemplzen) a bude zaměřena právě na vaše příběhy a zkušenosti. Bude čas nad nimi přemýšlet, diskutovat o nich a sdílet to, co pro nás životní zkoušky a zážitky znamenají v našem vlastním životě. Některé příběhy stojí za zaznamenání, a pokud budete chtít, zařadíme je do chystané knihy Příběhů lidskosti. Rozprávět s vámi bude Mgr. Jana Řezníčková, lektorka v projektu Komenský 2020 – Příběhy lidskosti.

Máte zájem a chtěli byste přijít? Zarezervujte si místo! S ohledem na aktuální opatření je kapacita akce omezená.
Kontakt pro rezervaci: 377 260 425, rezervace@totemplzen.cz.

V červnu pak chystáme další dvě besedy spojené s myšlenkami J. A. Komenského, ve kterých půjde rovněž o vaše příběhy. Více se o nich dozvíte v Červnovém TOTEMovém rozcestníku, který vyjde 28. 5. 2021. Teď jen krátce a to nejdůležitější:

  • 9. 6. 2021 15:00 Přátelství, TOTEM Bolevec, Kaznějovská 51, Plzeň
  • 16. 6. 2021 15:00 Obnova společenství začíná v rodině, TOTEM Doubravka, Těšínská 26, Plzeň

Také na obě červnové akce je nutná rezervace místa
(v tomto případě je možné si místo rezervovat nejdříve 28. 5. 2021).