Sázení narcisek, hudba, tanec…i takové bylo Slavnostní zahájení TOTEMové sezóny 2022/2023

V pondělí 19.9.2022 jsme otevřeli sezónu i na naší mateřské pobočce TOTEM Bolevec. Původně plánovanou zahradní slavnost jsme kvůli sychravému počasí přesunuli do zázemí velkého sálu a užívali si společný čas za hudebního doprovodu našeho kolegy Stanislava Kluzáka.

Ale protože venku se počasí umoudřilo, vytáhly nás sluneční paprsky i na terasu, na naši TOTEMovou zahradu. A tam jsme měli připravené rozličné cibuloviny, které je nyní čas zasadit, aby se na jaře vyklubaly ze země, vyrostly a vykvetly. Tak si měli naši klienti, ale i naši hosté možnost vybrat narcisku, tulipán, krokus či hyacint a svou cibulku do TOTEMové zahrady zasadit. A druhou pak dostali s sebou domů, aby ji zasadili do zahrádky někoho, komu chtějí udělat radost a poslat kousek hezké TOTEMové energie dál. Věříme, že díky tomu všude po Plzni pokvetou TOTEMové jarní květinky.

Děkujeme za návštěvu našim milým hostům, kteří pozdravili klienty, sázeli na terase, ale i tančili v sále.

Naše pozvání přijali: Mgr. Eliška Bartáková, náměstkyni primátora města Plzně, Bc. David Šlouf, náměstek primátora města Plzně, dále Ing. Helena Řežábová, starostka MO Plzeň 1, Mgr. Ilona Jehličková, místostarostka MO Plzeň 1, PhDr. Helena Knížová, ředitelka Úřadu služeb obyvatelstvu města Plzně, Bc. Tereza Šlajsová, zástupkyně Odboru sociálních služeb města Plzně.