Setkání zajímavých lidí, a to v různých jazycích a s hrnkem dobré kávy

Setkání se zajímavými lidmi, to je charakteristika každoměsíčního TOTEMového Language Café. Posuďte sami: Bosson – jihoafrický Francouz žijící v Plzni, Dana a Anna – obě maminky dětí žijících v Anglii a Americe, František bývalý škodovák mluvící anglicky, německy i rusky, Franci – dobrovolnice v plzeňské pobočce Tandemu, kde se zabývají německo-českou přeshraniční spoluprací a výměnou mládeže, Beatriz – Španělka, dobrovolnice v TOTEMu, absolventka sociální práce s oběťmi trestních činů, Táňa – Ruska, profesí průvodkyně, žijící více než půlku svého života v Plzni, Jakub – strojvedoucí lokomotivy zaměstnaný v Německu a další.

Jak to při lednovém Language Café probíhalo, zmapovala reportérka Českého rozhlasu Karolína Sedláková v reportáži Plzeňským TOTEMem zní angličtina, němčina, ruština i španělština.

Přijdete příště? Další setkání bude už za měsíc, v magické datum 22. 2. 2022 od 17:00 hod. Jakými jazyky se bude v únorovém Language Café mluvit, se dozvíte týden předem na našich webových stránkách nebo na TOTEMovém facebooku.