centrum: bolevec
skupina (prog. linie):

TOTEMový web v novém kabátě

Vítejte na stránkách TOTEMu, které se  vám předvádí ve zbrusu novém kabátě. Je možná trochu barevnější, vyzývavější a živější, ale pořád jej najdete pod vám dobře známou adresou http://www.totemplzen.cz.

Nové webové stránky přináší informace ze všech našich poboček. Najdete zde jak naše novinky, tak oblíbené TOTEMové rozcestníky, ale i informace o všech kurzech a projektech, které TOTEM nabízí.

Pokud jste zvědaví, jak to novým webovým stránkám TOTEMu sluší, račte vstoupit, ochotně se vám ukážou v celé své kráse. Bez problému si náš web prohlédnete třeba i na telefonu. Věříme, že se rychle zorientujete a najdete vše, co potřebujete najít. Pro vyhledávání můžete využít příslušná tlačítka (žlutá vpravo, pokud sedíte u počítače, nebo (zeleno)vínová, pokud koukáte na displej svého telefonu).

Jestli jste zvyklí, že vám v emailové schránce pravidelně přistávají novinky z TOTEMu, protože jste přihlášení k jejich odběru, nemusíte se bát, že by se na tom s novým vzhledem našeho webu něco změnilo. Všem, kteří dosud byli k odběru newsletteru přihlášení, budeme novinky nadále zasílat. A ti, kteří stojí o to, aby i k nim TOTEMové novinky zamířily, můžou se k jejich odběru přihlásit třeba hned teď. Stačí kliknout na tlačítko odebírat newsletter (vpravo nahoře), zadat svou emailovou adresu a přihlásit se k odběru.

 

Doufáme, že se vám naše webové stránky budou líbit a budete se k nim rádi vracet.

 

PS: V únorovém TOTEMovém rozcestníku najdete také akci, při které se budete moci s naším novým webem seznámit a která vás provede různými zákoutími TOTEMových stránek.