Výstava 10 barevných let

V prostorách boleveckého TOTEMu je čerstvě k vidění nová výstava s názvem 10 barevných let. Výstava představuje výtvarná díla účastníků  kurzu pro seniory v neziskové organizaci Ateliér Plzeň z.s. pod vedením lektorky Mgr. Petry Horákové (ta je zároveň koordinátorkou našich jazykových kurzů v TOTEMu).

V kurzu se každý týden pravidelně scházejí lidé, které spojuje záliba ve výtvarném umění – hlavně jeho vytváření kreslením a malováním. Společně v Ateliéru Plzeň tvoří, sdílejí své zkušenosti nejen s výtvarnem a vzájemně se podporují ve svém koníčku.

Za deset let existence ateliéru se zde vystřídalo mnoho zajímavých, inspirujících a milých studentů a vzniklo hodně krásných děl a přátelských vazeb. Studenti se někdy scházejí a potkávají i mimo kurzy, chodí spolu třeba na výstavy, podnikají výlety nebo si popovídají u skleničky.

Ateliér Plzeň z.s. je spolek pro podporu výtvarného umění a kultury. V Plzni pořádá kurzy kreslení a malování pro širokou veřejnost v centru města. Letos oslaví deset let a touto výstavou chce vzdát poctu všem aktivním a nadšeným seniorům, kteří se vrhli do rozvoje své záliby.

Výstava bude v TOTEMu k vidění do konce září a navštívit ji můžete každý všední den (mimo 9. a 10.8.2021) od 9:00 do 15:00 hod. a dále pak v době konání letních jednorázových akcí z TOTEMového rozcestníku.

Slavnostní vernisáž výstavy proběhne až po prázdninách, a to v pondělí 6/9/2021 od 17h. Těšit se můžete na velice zajímavé hudební vystoupení!

Těšíme se na viděnou a přejeme inspirující zážitek z výstavy!