Získali jsme 2. místo v prestižním ocenění Neziskovka roku 2022

Ve středu 18. 1. 2023 vyvrcholil v pražském divadle Theatre Royal jubilejní desátý ročník nezávislého ocenění NEZISKOVKA ROKU. S radostí a hrdostí sdělujeme všem našim klientům a příznivcům, že v kategorii velká neziskovka jsme se umístili na krásném 2. místě.

Ocenění Neziskovka roku získávají nejlépe vedené neziskové organizace v ČR ve třech kategoriích podle velikosti. Prestižní ceny uděluje od roku 2013 Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění: NF ŠKODA AUTO, Českou spořitelnou, Nadací ČEZ a Nadací Preciosa. Záštitu nad 10. ročníkem Neziskovky roku převzala Klára Šimáčková Laurenčíková, zmocněnkyně pro lidská práva.

Druhé místo v konkurenci napříč celou republikou vnímáme jako skvělé ocenění naší 24leté práce. I když ocenění NEZISKOVKA ROKU akcentuje zejména profesionalitu a efektivitu managementu a finančního řízení organizace, je také uznáním společné práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků,“ říká Vlastimila Faiferlíková, ředitelka organizace TOTEM z.s. „Těší nás, že jsme uspěli. Ocenění je pro nás zároveň obrovským impulzem do další práce,“ dodává.

Prestižní ocenění je vítanou zprávou také pro naše stávající i potenciální dárce a podporovatele. Získali jsme nezávislé potvrzení, že jsme profesionálně řízená a transparentní organizace, a to v celorepublikovém měřítku,“ upozorňuje Vlastimila Faiferlíková na přidanou hodnotu ocenění Neziskovka roku.

Kompletní výsledky aktuálního ročníku: www.neziskovkaroku.cz.

Tisková zpráva – Plzeňský TOTEM získal druhé místo v prestižním ocenění Neziskovka roku [ke stažení v PDF].