Našlapujeme opatrně, ještě nenastal čas otevřít TOTEM

Vážení klienti, přátelé TOTEMu.

Počínající advent přinesl zlepšení situace kolem nás, ale našlapovat musíme stále ještě opatrně. Proto TOTEM bude i opatrně zahajovat svůj obvyklý provoz.

Jsme přesvědčeni, že je třeba dělat uvážené kroky, abychom se nevrátili zpět do časů horších. Proto jsme se i v TOTEMu Doubravka rozhodli, že do konce roku 2020 nebudeme obnovovat provoz všech aktivit tak, jak je zvykem.

Protože ale vnímáme, že předvánoční čas může pro mnohé z vás být mnohem tíživější, chystáme příležitost k setkáním těch, kteří se již se svými přáteli potřebují potkat. Budeme vás včas informovat.

Kurzovné všech předplacených kurzů zůstává i nadále přerušené a v lednu 2021 budeme řešit jeho prodloužení, změnu, či zrušení a vracení poplatků za neuskutečněné hodiny, vše v souladu s aktuální situací.

I nadále můžete sledovat všechny naše online programy na TOTEMovém YouTube kanálu. Aktualizujeme pro vás Program na Nouzový stav zde na webu. Věříme, že k vám doputovaly TOTEMové adventní noviny. Můžete se vydat na TOTEMové vycházky. Nově se můžeme potkat virtuálně například při akci Pokec s… Podrobnosti si můžete přečíst zde.

Kdykoli se na nás můžete obrátit o radu, pomoc, nebo i jen popovídání, jsme vám k dispozici. Po domluvě termínu rády i osobně. Kontaktujte nás na doubravka@totemplzen.cz nebo telefonu 733 746 599 (Martina Šatrová) nebo 733 746 598 (Mirka Vyšatová).

Pokud se budete z jakéhokoli důvodu chtít vyhnout nakupování a dalším místům s větším počtem lidí, zavolejte si na naši linku krizové pomoci. Naši dobrovolníci rádi nakoupí za vás, obstarají lékárnu, ale půjdou s vámi rádi i na procházku.

Za celý TOTEMový tým přejeme krásný advent, hlavně hodně zdraví a těšíme se na malá, ale přece jen setkání, na společné sdílení energií a zkušeností.