Hlavolamy a rébusy nově pro všechny generace

Také milujete záhady, rébusy, hlavolamy a tajemství? Máme pro vás připravené pravidelná setkání jednou měsíčně, kde si můžete vyzkoušet, jak jste na tom s trpělivostí, logikou a představivostí. A pokud jste hraví, tak tím líp.

V lednu proběhlo první setkání, kde jsme si společně lámali hlavu, a tak to bude pravidelně. Vždy ke konci měsíce můžete přijít do TOTEMu na Nové Hospodě, kde pro vás budeme mít připraveno několik druhů hlavolamů. Od dřevěných přes kovové, od papírových po plastové, od lehkých po obtížnější, od takových, které zvládne dvouleté dítě, až po takové, které se bojíme vysypat z krabičky, abychom je do ní uměli vrátit zpět.

Kromě hlavolamů je v případě zájmu možné vyzkoušet si různé typy doplňovaček, skládaček, které sice vypadají, že by je zvládlo malé dítě, ale nám přivodily několik bezesných nocí, nebo třeba kooperativní a logické hry.

Nebojte se přijít na první seznámení s touto aktivitou a pro příští setkání se třeba již domluvit na tom, co by vás nejvíc bavilo. Možnosti jsou různé a nás bude bavit vymýšlet společný program přesně podle vašich představ. Není nutné se předem hlásit, prostě přijďte a další si řekneme přímo na místě.

Aktivita je vhodná jak pro dospělé, tak pro rodiče s dětmi všeho věku. Není důležité, co víte a co umíte, důležité je chtít si to zkusit. A nezapomeňte, každý hlavolam má řešení, jen ho prostě na začátku neznáme.

Více informací můžete získat na telefonním čísle: 777 343 692 nebo na  novahospoda@totemplzen.cz.

Těšíme se na vás!