JablkoHraní

V sobotu 14. 10. 2023 se v areálu TJ Sokol Nová Hospoda naskytla vzácná příležitost spojit různé generace a rodiny při tradiční akci známé jako JablkoHraní. I přes nepřízeň počasí, které na nás sneslo dešťové kapky, byla tato událost nabitá pozitivními okamžiky, sdílením zkušeností a radostí z propojení generací.

I když počasí nebylo na naší straně a nedovolilo nám strávit den na sluníčku, rodiny, mládež i senioři se společně bavili, sdíleli zážitky a tvořili vztahy, které nesou ducha naší komunity. Pro děti měly jsme měli připravená různá stanoviště, kde se vyrábělo, sportovalo a mohly si vyzkoušet i vlastní zručnost. Krájely jablíčka, která se dál zpracovávaly, aby se z nich nakonec stal lahodný mošt, nebo třeba jablečné lízátko. Pochutnali jsme si i na dobrotách z jablek, které přinesli někteří účastníci.

Chtěli bychom upřímně poděkovat Sadům Nebílovy za jejich štědrý dar v podobě lahodných jablek, která přinesla do akce energii a vitamíny, aby všichni mohli pokračovat v zábavě s plnou parádou.

K velkému úspěchu JablkoHraní přispěl také tým dobrovolníků nejen z 80. MŠ Vlnka, ale i seniorky, které naše centrum navštěvují. Všem účastníkům, kteří se nenechali odradit nepřízní počasí děkujeme. Jejich úsměvy a nadšení byly nakažlivé a přispěly k báječnému průběhu akce. Pokud jste tentokrát JablkoHraní nestihli, nevadí, můžete se přidat příště, nebo zažít jinou z našich mezigeneračních akcí. Jsou skvělou příležitostí k vytvoření nových vztahů a posílení stávajících. Už teď se těšíme na další společné chvíle.