Máme DOBRO v krvi – nová sekce nazvaná „K poslechu“ láká na podcasty

TOTEM je plný lidí, kteří mají DOBRO v krvi. Ať už to vezmeme od žen, které v současnosti stojí v jeho čele – Vlasta Faifelríková a Petra Bláhová, přes všechny pracovníky TOTEMového týmu k lektorům, kteří nám pomáhají filosofii TOTEMu naplňovat. Platí to i o našich úžasných klientech, se kterými jdeme společně životem, nebo o dobrovolnících, bez kterých by nebyla možná podpora v takové šíři, a také o našich partnerech, kteří jsou na cestě s námi…

A pro ně všechny a o nich všech budou podcasty Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z.s.

„Máme DOBRO v krvi“

Moderování přijal Stanislav Jurík, kterému vděčíme i za technické zpracování. I on je jedním z těch, kteří jsou spojení s TOTEMem, protože prostě „má DOBRO v krvi“.

V prvním podcastu Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z.s. zpovídal Stanislav Jurík dvě ženy TOTEMu. Ředitelku a ženu mnoha dalších profesí v TOTEMu, Vlastu Faiferlíkovou a její zástupkyni, Petru Bláhovou. I přes ten chaotický a nepříjemný čas, kdy TOTEM není naplněný lidmi, ale je naplněný úkoly, které doba přinesla, jsme si našli chvilku na posezení. Společně jsme si povídali o tom, čím je pro nás TOTEM, proč jsme pro podcasty zvolili název „Máme DOBRO v krvi“ a na co se posluchači mohu v budoucnu těšit.

A tak se zrodila myšlenka TOTEMového rádia. Konečně budeme mít prostor, kde mohou zaznít všechna témata, kterými TOTEM žije. Myslím, že v následujících letech se máte na co těšit. A dnes začínáme ZDE.