Nabídka nových pravidelných aktivit v TOTEMu Nová Hospoda

Jistě jste už zaregistrovali našimi dětmi a vnuky tak „oblíbený“ reklamní slogan „Škola volá!“, a tak je jasné, že další školní – a zároveň i TOTEMová – sezóna se rychle blíží. Máme radost, že vám od září 2021 můžeme i v TOTEMu Nová Hospoda nabídnout tolik poptávané Cvičení pro seniory a dále od října kurz Trénování paměti pro začátečníky.

Aby záda nebolela

Cvičení pro seniory

Kdy: pátek 10:00–11:00hod., první cvičení proběhne v pátek 17. 9. 2021.

Cvičení pro seniory, kdy si celkově protáhnete a zpevníte tělo, zklidníte mysl a uvolníte napětí. Cvičením vás provede zkušená lektorka Libuše Beranová. Kurz je nabízen seniorům zdarma.

Trénování paměti pro začátečníky

Kdy: úterý v 8:30–9:45hod., první lekce bude v úterý 5. 10. 2021.

Pravidelná setkání, při kterých se trénuje krátkodobá i dlouhodobá paměť za účelem jejího udržení nebo i zlepšení. Jsou zde zahrnuty metody z oblasti rozvoje kreativity a fantazie, koncentrace, zlepšování slovní zásoby, smyslová cvičení, vědomostní cvičení, asociace, relaxace atd. Tento způsob trénování paměti má velice pozitivní vliv na psychickou kondici. Lekce trénování paměti jsou koncipovány tak, že kromě usilovné práce si užijeme i hodně zábavy. Kurzem vás provede lektorka Martina Červenková. Kurz je nabízen seniorům zdarma.

Zápisy do nabízených aktivit budou možné telefonicky na tel. čísle 777 343 692 nebo e-mailem na adrese novahospoda@totemplzen.cz od 6. 9. 2021.

A jestli se nechcete zavazovat k pravidelné účasti, počkejte si ještě pár dní – 27. 8. 2021 vyjde zářijový TOTEMový rozcestník s nabídkou nejrůznějších jednorázových akcí, které chystáme na první podzimní měsíc.