Odpoledne plná hlavolamů a rébusů

Jestli jste hraví a zvídaví, je tahle aktivita přesně pro vás. Každý měsíc se u nás v TOTEMu na Nové Hospodě můžete setkávat s logickými hrami, hlavolamy a různými doplňovačkami. A nemusíte přijít sami, vezměte s sebou děti, vnoučata, nebo rovnou celou rodinu – nudit se určitě nebudou.

Zjistili jsme totiž, že zapeklité úkoly, hádanky a hlavolamy baví nejen děti, ale i naše dobrovolníky nebo paní učitelky ve školkách, kde jsme s tímhle programem loni v červnu začínali a stále do školek s krabicí hlavolamů pravidelně míříme. Proto jsme se rozhodli, že různé logické hříčky nabídneme odpoledne také v TOTEMu na Nové Hospodě. Využijte naši nabídku a přijďte si k nám lámat hlavu i vy. Můžete si pro nás připravit nějakou vaši oblíbenou „nachytávačku“, abyste procvičili i náš mozek.

Nebojte se přijít, máme hlavolamy náročnější, ale i takové, které zvládnou i začátečníci. Jeden z nejoblíbenějších hlavolamů, ježka v kleci, máme dokonce v pěti různých variantách s různou mírou obtížnosti. Většina hlavolamů má svůj příběh, rádi vám řekneme, který je nejtěžší, který je nejstarší nebo který byl nejlevnější.

Pokud se rozhodnete, že chcete zkusit i něco obtížnějšího a zapeklitějšího, je možné se domluvit na zapůjčení i nějaké kooperativní a logické hry. Můžete si vyzkoušet, zda vaše parta porazí hru a dostane se z pustého ostrova dřív, než se potopí, můžete se stát vládci všech moří nebo můžete zkusit zjistit, kdo je vrah. V případě, že budete chtít vyzkoušet nějakou z těchto her, je ale nutné se předem domluvit.

Budeme se na vás těšit.