Rej čarodějnic v areálu TJ Sokol Nová Hospoda

Poslední dubnový den i letos patřil bujarému reji čarodějnic v areálu TJ Sokol Nová Hospoda. Akce přilákala necelých 400 lidí, mezi nimi i 21 čarodějnic, z nichž 8 patřilo k TOTEMovým dobrovolníkům! Nechyběl již tradiční a oblíbený „čarodějnický taneček“ a zdobení májky a její vztyčení pod dohledem zkušených organizátorů.  Do zdobení májky se zapojil, kdo chtěl, a přidal svůj kousek do celkového díla. Májka se stuhami a zelení pak vypadla krásně, svěže jarně.

Během odpoledne také probíhaly různé hry pro děti – mohly si zatancovat s čarodějnicemi okolo připravené „hranice“, na jednotlivých stanovištích zkusit svoji mrštnost a prověřit sportovního ducha. Dětem to přineslo spoustu zábavy a smíchu, a i to přispělo k milé rodinné atmosféře, která provázela celé odpoledne.

A když už hořel oheň, došlo i na opékání buřtů, které potěšilo chuťové buňky všech účastníků, a aby bylo odpoledne ještě pestřejší a zábavnější, zahrála živá hudba, která dotvořila atmosféru a dodala všem ještě více energie. Rej čarodějnic se stavěním májky se opět stal nezapomenutelným, všichni jsme si to užili a moc děkujeme za spolupráci TJ Sokol Nová Hospoda!