TOTEMové vycházky pokračují! Nové trasy, nové zážitky…

V měsíci květnu jsme pro vás, naši milí TOTEMoví přátelé, připravili čtyři okruhy TOTEMových vycházek. Měli jste možnost projít si trasy na Borech, na Slovanech, v Bolevci a na Doubravce.
Máme velkou radost, že se tyto vycházky setkaly z vaší strany s milým přijetím, a tak jsme s chutí pro měsíc červen připravili další čtyři trasy.

Tentokrát zamíříte do centra města, můžete se projít krásně upraveným Lochotínským parkem pod Vinicemi, další trasa vede při řece Úslavě z Doubravky až do Lobez a čtvrtá, poslední trasa, je opět slovanská. Tentokrát si ale projdete zajímavosti na Petrohradě a osvěžíte se příjemnou procházkou podél řeky Radbuzy. Abychom ale nenapovídali moc! Prohlédněte si přiložené mapy tras, vyberte si tu „svoji“, vybavte se pohodlnou obuví, svačinou a pitím, jako správní výletníci, a hurá na procházku.

Opět se na trasách můžete těšit na TOTEMové doteky formou různých úkolů, kvízů a zajímavostí. Na vycházkách Vinice, Doubravka a Střed města najdete naše vzkazy přímo na trasách. Opět částečně využíváme značených naučných stezek, které spravuje Správa veřejného statku města Plzeň. Úkoly pro vycházkovou trasu Slovany jsou součástí mapky. Nezapomeňte si tedy mapy a úkoly vzít na procházku s sebou.

Velké poděkování patří panu Stanislavu Rauchovi z firmy Ramap za technické zpracování vycházkových map.

Mapy na cestu si můžete stáhnout na tomto odkazu. Všechny mapy

Přejeme vám krásné zážitky.