V TOTEMu Nová Hospoda odstartovaly kondiční vycházky!

Také jste po těch dlouhých měsících zvláštní pandemické nečinnosti celí ztuhlí a nerozhýbaní? V TOTEMu Nová Hospoda jsme se rozhodli s tímto fyzickým nepohodlím něco udělat!

V pondělí 17. 5. 2021 jsme poprvé vyrazili na pravidelnou kondiční vycházku. Nejprve jsme se pěkně rozdýchali, řekli si základní pravidla chůze s holemi na nordic walking a vyrazili jsme od klubovny do přilehlého lesa. Byli jsme jen malá skupinka, některé z přihlášených účastnic se zalekly nestálého počasí, nakonec se ale ukázalo i sluníčko a kapky na nás spadly leda z větví stromů. V lese jsme si užívali nejen svižné chůze, ale i krásné jarní přírody, vůní a ptačího zpěvu. Z původně plánované hodiny byla rázem hodina a půl – znáte to, tady se pokocháte, tu se potkáte s někým známým, tak vyměníte pár slov, tady je ještě hezká pěšinka, tak to zkusíme tudy…

Už teď se těšíme na příští týden, kdy opět vyrazíme na novou trasu. Až na malé výjimky se budeme scházet vždy v pondělí v 9:30 hod. Sraz je u pobočky TOTEMu Nová Hospoda v Prostřední 48 (hned vedle místního obchůdku). Pokud budete chtít zapůjčit hole na nordic walking, je nutná rezervace předem na tel. čísle 777 343 692. Přidáte se k nám?