Výlet do zoo v Plasích

Krásné letní počasí přímo vybízí k podnikání výletů. S TOTEMem Nová Hospoda jsme se vypravili na výlet do zoo v Plasích. Sešla se dobrá parta a o legraci, dobrou náladu a pohodu nebyla nouze.
Společně jsme vyrazili autobusem do Plas a zamířili jsme do místní malé, ale velmi útulné zoologické zahrady. V zoo zrovna probíhalo ranní krmení, tak jsme mohli vidět, jak si zvířátka pochutnávají na ovoci, zelenině a mase. Viděli jsme nádherné mládě bílého tygra, které si chtělo hrát a kolemjdoucí návštěvníky přímo vybízelo ke hře. Lvi si hověli po dobré svačince na trávě a odpočívali, lemuři si hráli a pobíhali po výběhu, surikaty se zvědavě zvedaly na zadní nohy a sledovaly, kdo je na obzoru, pelikáni nás přivítali máváním křídel, papoušci nás zvědavě pozorovali a sovy po nás pokukovaly moudrým zvídavým pohledem. Počasí nám přálo, a tak jsme si prohlídku nádherné rodinné zoo náležitě užili. Měli jsme štěstí a viděli jsme téměř všechna zvířata venku.
Po návštěvě zoologické zahrady jsme ještě zašli na společný oběd, při kterém jsme probrali naše zážitky a postřehy. Shodli jsme se na tom, že se do téhle zoo ještě někdy moc rádi znovu vrátíme.