Vyrobili jsme si korálkové stromečky pro štěstí

Ve čtvrtek 8. 9. 2022 jsem se sešli u nás v TOTEMu na Nové Hospodě se všemi příznivci drátků a korálků a pustili jsme se společně do výroby úžasných drátovaných stromečků pro štěstí. Korálkové stromečky podle čínské tradice pomáhají vyrovnanému a nerušenému plynutí energie v prostoru. Navíc přinášejí štěstí, zdraví, prosperitu a plní přání. A to teď všichni potřebujeme.

Na stromečky jsme využívali jak malé korálky, které se nazývají rokajl, tak větší korálky různých tvarů a dokonce i korálky plastové. Každý si mohl vybrat barvu a velikost přesně podle svých představ a přesně tak, jak potřeboval stromeček vyladit do svého interiéru. Stromečky se všem moc povedly a byly dokonalé v tom, jak byl každý jiný. Po celou dobu tvoření jsme si vyprávěli o tom, jaké tvary mají stromy a bavili se tím, jakému stromu je právě ten náš podobný.

Kromě stromečků jsme si i na dataprojektoru ukázali další výrobky, u kterých lze tuto techniku využít. Z drátku a korálků totiž můžeme, podobně jako větvičky stromu, vytvářet i drátované šperky na krk, náušnice do uší či dětské čelenky nebo brože. Ale to zase až někdy příště při dalším setkání v TOTEMu na Nové Hospodě.

Zajímá vás společné tvoření? Sledujte náš TOTEMový rozcestník a nebojte se přihlásit. Lektorka přizpůsobí techniku přesně vašim schopnostem a vždy odejdete s nějakým úžasným výrobkem.

Těšíme se na společné setkání.