#17 Monika Švábová & Silvie Kropáčová: „Stojíme spolu na prknech, která znamenají svět“

Máme DOBRO v krvi
Máme DOBRO v krvi
#17 Monika Švábová & Silvie Kropáčová: „Stojíme spolu na prknech, která znamenají svět“
/

Pro další, tentokrát mezigenerační podcast Máme DOBRO v krvi si Stanislav Jurík pozval dva úžasné hosty: Moniku Švábovou a Silvii Kropáčovou.

Věříte na náhody nebo řízení osudu? Ať tak nebo tak, i tohle téma otevřeme v našem novém podcastu. Co svedlo dohromady známou plzeňskou herečku Moniku Švábovou a mladou TOTEMovou dobrovolnici a dceru naší kolegyně Silvii Kropáčovou? Jaká byla cesta k divadlu Moniky Švábové a co k divadlu přivedlo mladičkou tanečnici a zpěvačku Silvii Kropáčovou? Stanislav Jurík se ptal i na to, zda má Monika Švábová svou vysněnou neuskutečněnou roli (i když jich má na svém kontě asi 180 a je v Plzni na plný úvazek svou 54. sezónu) a čím  ji TOTEM okouzlil. Dozvíte se, kdo v TOTEMu roztáčí kolo štěstí a jaké štěstí můžete vyhrát.

Pokud se s Monikou Švábovou chcete potkat, srdečně zveme 14. 3. 2022 od 17:00 na představení Romeo a Julie: Nesmrtelní milenci veronští.

Nenechte si ujít jedinečný kulturní zážitek, jednoaktovku z pozůstalosti Miroslava Horníčka, který ji ve svém pozdním věku zamýšlel pro sebe a Stellu Zázvorkovou. Krátkou divadelní hříčku předvedou formou scénického čtení stálice činoherního souboru DJKT v Plzni, Monika Švábová a Pavel Pavlovský.

Vstupenky je možné zakoupit na recepci TOTEMu, Kaznějovská 51 či na FB TOTEMu.
Vstupenky nejsou číslované, vstup do sálu je možný od 16:15 hod. – i kvůli případnému občerstvení využijte možnost přijít dříve.
Vstupné 100 Kč, snížené 50 Kč (senioři 65+ a děti)