Firemní dobrovolnictví

Zapojte se, pomáhejte – sami nebo s kolegy… dobrý pocit za těch pár hodin stojí!

Pomoc uvítáme:

  • v komunitní zahradě nebo při přesazování květin,
  • při vyklízení či stěhování nábytku,
  • při malířských pracích v našich prostorách,
  • při výrobě kreativních dárkových předmětů pro naše klienty,
  • s poradenstvím v oblasti PR, marketingu, IT, webu,
  • uspořádáním dobrovolnické akce na pracovišti ve prospěch naší organizace (společní snídaně, tematická burza, prodej velikonočních či vánočních dekorací nebo sportovní akce s malým vstupným),
  • zapojením se do charitativních společenských a sportovních akcí jiných organizací, při kterých pomáhají TOTEMoví dobrovolníci,
  • v dalších oblastech podle aktuálních potřeb.

Proč pomáhat?

Může to být začátek dlouhodobější spolupráce s léty ověřenou neziskovou organizací s dobrým jménem.

Za vaše dobrovolnické aktivity veřejně poděkujeme – zpráva se tak dostane ke stovkám klientů a odběratelů našeho newsletteru a téměř jeden a půl tisícům sledujících na Facebooku.

Projevit se jako společensky odpovědná firma přináší uznání veřejnosti.

Pro naše podporovatele umíme sestavit speciální nabídky na pronájmy prostor, aktivity na míru, kreativní workshopy, teambuildingové akce.

Nabízíme možnost uspořádání příměstských táborů v době školních prázdnin pro děti vašich zaměstnanců na pobočkách Bolevec, Doubravka, Nová Hospoda.

Můžeme společně promýšlet i další možnosti podpory našich sociálních, komunitních, mezigeneračních či dobrovolnických projektů.

Kdo nás podporuje a kde naopak pomáháme my?

TOTEM opakovaně podpořily pracovní týmy firem Shape Corp., Doosan Škoda Power, ČEZ Zákaznický servis a Kooperativa Agentura západní Čechy. Naši zaměstnanci a dobrovolníci zase podporují další organizace a projekty: Modrý běh, dárcovství krve pro FN Plzeň, Pilsen Trail, Čokofestival, Běh pro Paměť národa a mnohé další.

Kontaktní osoba:

Lenka Kropáčová
tel.: (+420) 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz