Pokec s… virtuálně, ale se vším všudy

Chybí vám rozhovory s jinými lidmi, možnost „zakecat se na rohu“? Napadl nás způsob, jak si bezpečně a příjemně popovídat, aniž bychom riskovali nějaký přenos virů či bacilů. Tato nabídka platí pro ty, kteří se mohou připojit k internetu. Sejdeme se spolu ve virtuální místnosti a prostě „pokecáme“!

Jak to bude fungovat? Od 1. 12. 2020 vytvoříme každý týden „místnost“ a zájemcům pošleme přímý odkaz, který také vyvěsíme na našich webových stránkách. Když na odkaz kliknete, potkáte se s námi ve videohovoru. Uvidíme své obličeje, uslyšíme se navzájem a budeme moci si popovídat.

V týdnu od 14. 12.2020 se budeme virtuálně potkávat tady – račte vstoupit…

Každý den bude mít svoje základní téma a svého průvodce z řad TOTEMáků, kteří vás rádi přiberou do rozhovoru.

Více informací najdete v aktualitě na našich webových stránkách. Získáte zde návod na založení Google emailu, který k připojení se k videohovoru potřebujete (pokud ho už nemáte) a návod, jak samotný videohovor funguje. Ostatní zkusíme už „naživo“.

Čas osobních setkání ještě nenastal, ale rádi uslyšíme kohokoli, kdo se bude chtít připojit z Plzně či jiných koutů republiky. Máme tak šanci povyprávět si s různými zajímavými lidmi. Přidáte se?

Který den se vám hodí a láká vás tématem či průvodcem?

není vypsaný žádný termín