Language Café z pohodlí domova už podruhé/ Language Café from comfort of your home for second time

Tradiční TOTEMové Language Café opět v novém kabátě… Jste ze zahraničí a žijete už nějakou dobu v Plzni? Nebo jste místní a ovládáte jakýkoli cizí jazyk? Máte chuť virtuálně se setkat s podobně naladěnými lidmi a vyměňovat si jazykové znalosti nad šálkem kávy nebo čaje a z pohodlí vašeho domu? Pokud vaše odpovědi zní ANO, neváhejte se připojit k Language Café. Čekají vás různě „hovořící stolečky“ ve virtuálních místnostech s rodilými mluvčími nebo lektory světových jazyků. Těšit se můžete na popovídání v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině a v češtině pro cizince.

Kdy? 23.2. 2021 od 17:00 hod.

Tradicional Language Cafe new in new visage… Are you from abroad and do you live or stay in Pilsen? Or are you local and do you speak any foreign language? Do you want to meet like-minded people and exchange your language skills with tea or coffee from comfort of your home? If your answer is „Yes“, so don’t wait anymore and connect with us. Talking tables are waiting for you, in virtual rooms with native speakers and world languages‘ teachers. You can look forward to talking in english, german, spanish, french and czech for foreigners.

Odkazy pro jednotlivé „jazykové místnosti“

Co je k tomu potřeba?

  • připojení na internet
  • PC či notebook s kamerou a hlavně mikrofonem, či sluchátka s mikrofonem

Kliknete na odkaz a přihlásíte se jako host. Nemusíte se tedy nikde registrovat, ani stahovat žádný program. Nebudete-li si vědět rady, rádi vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat: Veronika Máslová, e-mail: maslova@totemplzen.cz.

Ostatní už zkusíme „naživo“. Tak v úterý 23. 2. 2021 v 17:00 hod. na viděnou a na slyšenou!

Pokud vás zajímá, jak to probíhalo minule, můžete se podívat zde.