Několik volných míst v TOTEMových aktivitách je ještě k mání!

Po zápisech, které proběhly v posledních dnech, přicházíme s jedinečnou nabídkou několika volných míst v jinak každoročně naplněných aktivitách:

Akademie třetího věku

Nauka o člověku – Zdraví v pohybu

(1x měsíčně v pondělí od 13:00 hod.)

Chcete se dozvědět více o zdravém cvičení v každém věku, vlivu cvičení na lidský organismus, správném držení těla, funkčním tréninku a o motivaci k pohybu? V tomto tématu získáte spoustu užitečných informací o správném pohybu doma či venku. Veškeré cviky si prakticky vyzkoušíte a naučíte se, jak správně protáhnout zkrácené svaly a posílit ochablé svaly a jak tím zlepšit celkové držení těla a odstranit bolesti páteře. Tématem provází fyzioterapeut a trenér Tomáš Hůrka. Cena 150 Kč / semestr.

Pro zdraví a na pohodu

TOTEMové hůlkování

(pondělí 13:00-15:00 hod.)

Nabízíme zdarma šestitýdenní trénink chození s nordic walkingovými holemi (NW) v překrásné přírodě kolem Boleveckých rybníků v doprovodu zkušených lektorů. Kromě přátelské atmosféry přináší možnost naučit se techniku NW, zlepšit si zdravotní kondici, trávit smysluplně svůj volný čas a potkávat se s podobně naladěnými lidmi. Náročnost je přizpůsobená účastníkům kurzu.

TOTEMové koloběžkování

(čtvrtek 13:30-15:30 hod.)

Pojďte po létě zapracovat na svém těle a duchu. Jízda na koloběžce je moderní, zábavná, těla formující aktivita. Přijďte se naučit, jak na to a společně projet pár hezkých tras. Kurz bude probíhat jednou týdně po dobu šesti týdnů. Lektor, zapůjčení koloběžky a helmy v rámci kurzu zdarma.

Jazykové aktivity

Angličtina pro začátečníky

(úterý 10:15-11:45 hod.)

Chtěli byste už konečně porozumět esperantu dnešní doby? Pojďte se přihlásit do nově otevřené skupiny angličtiny pro začátečníky a získat základy v tomto jazyce mezi svými vrstevníky pohodovým tempem.

Němčina 9. skupina

(pondělí 14:15-15:45 hod.)

Pokročilejší skupina němčinářů, která by uvítala posilu. Hodiny probíhají pod vedením zkušeného lektora s trpělivým přístupem.

Ruská konverzace

(středa 13:00-14:00 hod.)

Zdarma nabízená konverzace v ruském jazyce s rodilou mluvčí.

 

Nevybrali jste? Mrkněte na zbytek volných míst i v ostatních aktivitách zde.

Více informací na recepci TOTEMu Bolevec, na tel.: 377 260 425,  777 343 580 nebo na emailu: rezervace@totemplzen.cz nebo u  koordinátorů jednotlivých aktivit.