Okénko z online aktivit: masopust a karneval v TOTEMu

Tento týden se německá, anglická i španělská konverzace stočila k tématu „carnival“, který u nás známe jako masopust. A že to byla opravdu zábava i u obrazovek počítačů, dokazují fotografie. Účastníci si zavzpomínali na svá dětská léta a řádění v maskách na karnevalu či v masopustním průvodu, také si podle instrukcí v cizím jazyce vyrobili z novin čepice. Lektorky atmosféru podpořili foukáním bublin z bublifuku a celá konverzace plynula ve velmi uvolněné náladě.

Vzdělávání může být efektivní, zábavné, bezpečné i v době nouzového stavu. Máme ještě několik volných míst v ruské a francouzské konverzaci (online setkávání, s technickou podporou pomůžeme). Chcete si svoji angličtinu, němčinu či španělštinu oprášit? Sledujte každotýdenní jazyková videa našich dobrovolnic a učte se z pohodlí domova. Videa najdete na našem YouTube kanálu: TOTEM PLZEŇ – YouTube.

TOTEMové aktivity online

Aktuálně online probíhají jazykové kurzy (AJ a NJ); anglická, německá, francouzská, španělská a ruská konverzace; Trénování paměti, Pokec s… virtuálně, ale se vším všudy. Máte možnost sledovat TOTEMový YouTube kanál plný videí od našich lektorů a spřátelených organizací, na našem webu vám v sekci Program na nouzový stav nabízíme další tipy, jak si zpestřit svůj den, a 1-2x měsíčně vydáváme i elektronické TOTEMové noviny.

V případě zájmu o více informací nebo o zapojení do našich online programů, kontaktujte Mgr. Veroniku Máslovou, email: maslova@totemplzen.cz