Přispějte TOTEMu, ČSOB nám vaše dary navýší

Baví vás propojování generací v TOTEMu? Nás taky! Víme, jak skvělá energie na setkávání seniorů a dětí vzniká. Proto prosíme o vaši podporu: až do 6. ledna 2023 nám můžete pomoci dosáhnout na odměnu mezi 10.000 až 50.000 korun. Do podzimního kola ČSOB pomáhá regionům postoupil náš projekt „Propojením generací proti osamělosti seniorů“ a záleží na finanční podpoře dárců, jakou odměnu naše nezisková organizace od ČSOB získá. Výše daru je na vás, žádná částka není malá – přispějte tolik, kolik můžete.

Už přes 10 let se na mezigenerační projekty specializujeme. Letos jste mohli zažít kreativní dílny jako bylo nedávné Andělské zvonění v Bolevci nebo v doubraveckém OD Centrum,  tematické pořady typu JablkoHraní nebo Sv. Martin v TOTEMu, pravidelné hravé kavárny nebo kreativní tvoření s dětmi z MŠ, škol a družin, pravidelně do školek chodí naše Pohádkové čtecí babičky nebo nás školky navštěvují kvůli zahradničení na naší mezigenerační městské zahradě.

Bylo toho spoustu a všude se rozdávala radost a úsměvy. Setkávání se starší generací je velmi přínosné i pro ty nejmenší, dětem tyto zážitky pomáhají rozvíjet emoční inteligenci a empatii. Našim klientům malí parťáci zase prozáří den, dodají energii. Mohou pohladit, poradit, pochválit. Uplatní své dovednosti, naplánují si den a mají nač se těšit. Senioři mají možnost být pro někoho tady a teď.

TOTEMové projekty jsou nízkonákladové a často podpořené dobrovolníky. I tak vyžadují pracovníky na koordinaci, plánování a další kolegy, kteří se starají o jejich propagaci a dokumentaci, přípravu a převoz materiálů, úklid prostor. Právě to je potřeba zafinancovat a jednou z možností jsou pro nás dary a nadační podpora. ČSOB pomáhá regionům je skvělé v tom, že spojuje obojí – podpoříte nás vy a banka nám ještě přispěje. Pro nás jsou dary navíc potvrzením, že tyto projekty dávají smysl také vám – klientům i dobrovolníkům, vašim blízkým, rodinám dětí a vlastně všem, kteří propojování generací fandí.

Podpořit nás můžete do 6. 1. 2023 online převodem (s možností automaticky zažádat o potvrzení o daru pro fyzickou i pro právnickou osobu). Využít můžete také bankovní převod či platbu přes QR kód (pokud budete chtít potvrzení o daru vložte do zprávy pro příjemce e-mail nebo telefon, budeme vás kontaktovat):

Bankovní účet: 101 7777 101/0300

Variabilní symbol: 20220910

 

QR kód pro platbu mobilní aplikací:

Děkujeme za podporu, sdílení a každý dar!