Velikonoční TOTEMové noviny již brzy do vašich schránek

Máme velikou radost, že můžeme opět po třech měsících potěšit naše klienty tištěným vydáním TOTEMových novin. A to opět díky našim úžasným dobrovolníkům s roznosem až domů.

Kromě jarního sluníčka, které nás snad na Velikonoce také čeká, přinášíme s novým vydáním dávku zajímavostí, inspirací k tvoření, čtení, vaření, oblíbené úkoly z trénování paměti či jazyková cvičení. Těšit se můžete na jarní antistresové omalovánky nebo na rozhovor s Monikou Švábovou, herečkou Divadla J. K. Tyla. Děkujeme Odboru sociálních služeb MMP za možnost noviny v tištěné podobě vydat. Období, kdy se s vámi, našimi klienty nemůžeme potkávat je velmi dlouhé, a věříme, že i tohle číslo pro nás bude vlaštovkou blížících se osobních setkávání.

Společně s novinami se k vám dostane i respirátor, který věnovala koalice SPOLU (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) – i jim děkujeme.

Naše poděkování patří všem, kteří dali své náměty, energii, čas a pracovní nasazení, aby noviny spatřily světlo světa, a pak i dobrovolníkům, kteří je v rolích pošťáků do velikonočních svátků budou postupně roznášet všem z 1300 adresátů.

Komu se noviny nedostaly až do schránky, může si je prohlédnout pod tímto odkazem:

TOTEMové noviny