Aktuální opatření

Vážení klienti, přátelé a partneři TOTEMu,

s ohledem na vydaná mimořádná opatření Vlády ČR jsme nuceni i nadále na dobu nezbytně nutnou uzavřít všechny aktivity a programy na všech pobočkách TOTEMu.

Celá situace nás velmi mrzí a nadále hledáme formy a možnosti, jak podpořit na dálku ty, kteří jsou s TOTEMem spojeni.

Bude-li vám jakkoli těžko, budete-li se cítit sami a „pod psa“, můžete kdykoli zavolat koordinátorovi, se kterým býváte v TOTEMu v kontaktu. Jsme tu pro vás.

Martina Červenková – tel.: 777 343 692, email: cervenkova@totemplzen.cz

KRIZOVÁ LINKA: 374 790 399 (PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 9:00 – 15:00 HOD.)

Chcete-li jít ven, jděte do přírody. Nákupy nebo cesty do míst s větším pohybem lidí nechte na nás. Zavolejte si na krizovou linku a my vám zprostředkujeme pomoc od dobrovolníků. Máme je připravené na telefonu a čekají, že pro vás budou moci být důležití, ochránit vás. Nechte o sebe pečovat.

PROGRAM NA NOUZOVÝ STAV

Průběžně budeme doplňovat stránky „Programu na nouzový stav“, které najdete zde. Momentálně tam jsou vloženy převážně příspěvky z jara, ale nebojte, nadechneme se a najdete zde během následujících dnů i nové příspěvky z oblasti divadla, koncertů, úkoly na trénování paměti, jazykové lekce atd.

Pokud se podařilo nastavit dálkovou realizaci např. jazykových lekcí, budeme pokračovat, připravíme materiály, které si budete moci vyzvednout, když to bude jen trochu možné. Vše se dozvíte od svých koordinátorů.

TOTEMOVÝ YOUTUBE  KANÁL

Už od dubna připravujeme ve spolupráci s úžasnými lektory záznamy různorodých akcí a programů. Pokud se můžete přes notebook, pevný počítač, tablet či telefon připojit na internet, najdete na TOTEMovém YouTube kanálu https://1url.cz/@totemplzen v sekci Playlisty cestovatelská promítání, pravidelné cvičení jógy, jazykové lekce, výtvarné dílny a další. V TOTEMovém rozcestníku vždy vychází přehled aktuálních plánovaných videí, ale sledujte YouTubový kanál, budeme jej ještě doplňovat o aktuálně vzniklé pořady. Pokud byste měli jakýkoli problém s připojením, neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám.

TOTEM SE DOSTAL DO HLASOVÁNÍ O FINANČNÍ PODPORU V ALBERTU

Vyrazíte-li v těchto dvou týdnech pro svůj nutný krizový nákup do Albertu v Gerské ulici nebo na Rokycanské, můžete pro nás hlasovat pomocí žetonů Bertíků, které dostanete na pokladně za svůj nákup. Každý Bertík pomáhá! Děkujeme.

Opatrujte se, mějte se rádi, hýčkejte se a zkoušejte všechny možné cesty, jak si zachovat radost na duši.

TOTEMOVÝ ROZCESTNÍK

Jsme optimisté, takže vydáváme i na listopad TOTEMový rozcestník. Samozřejmostí je, že akce se mohou a budou konat pouze, pokud to umožní aktuální epidemiologická opatření. Neváhejte si po zveřejnění rozcestníku rezervovat místa na akce, o které stojíte. Zrušení akce, na kterou jste si rezervovali místo, vám bude oznámeno pracovníkem TOTEM Nová Hospoda. Na zrušení akce bez nutnosti rezervace zpravidla upozorňujeme na webových stránkách, popř. ve vysílání ČRo Plzeň. Pokud si nejste jistí, zda se daná akce TOTEMového rozcestníku koná, doporučujeme si to ověřit na tel. č. 777 343 692.

Přejeme hodně zdraví a na setkání v TOTEMu či jinde se již brzy a po společném překlenutí tohohle nešťastného období těší váš TOTEMový tým.