TOTEMová SETKÁVÁNÍ SE stále ještě na dálku

Vážení klienti, přátelé TOTEMU, partneři.

Po dnech volna se vracíme ke společnému TOTEMovému žití. Mrzí nás to, ale ještě zdaleka ne ve smyslu slova SETKÁVÁNÍ SE. Situace kolem nás ještě není nakloněna potkávat se tak, jak jsme byli zvyklí z času minulých, proto i nadále budeme volit cesty podpory „na dálku“, případně v terénu, až to bude možné.

V nejbližším období se neuskuteční žádné jednorázové akce ani nebudeme prozatím rozbíhat pravidelné kurzy ve vnitřních prostorách.

Pokud jste na některé rozcestníkové akce přesto přihlášeni, včas se vám ozveme a domluvíme se na změně.

Stejně tak venkovní akce budeme realizovat s postupujícím časem a v návaznosti na postupné uvolňování opatření. Vždy dostanete nejpozději 2 dny před plánovaným termínem akce informaci, jaký je aktuální stav a jaké jsou možnosti potkat se.

Ale nebojte se, stále budeme v kontaktu, poběží program, na který jste již možná zvyklí z loňského roku a chystáme i nějaké novinky, nechte se nalákat:

TOTEMOVÝ YOUTUBE KANÁL

Jako doposud, i v následujících měsících sledujte náš YouTubový kanál, máme pro vás natočené zajímavé programy. Oblíbené se staly stálice programu – pravidelná cvičení – ať už v sedě, nebo jóga, jazykové konverzace vedené našimi dobrovolnicemi Irene a Wiebke. V lednu chystáme vernisáž výstavy „Dva za všechny“ z plzeňské radnice, přednášku o sbírkách Západočeského muzea „České sklo od středověku do 20. století“, podíváme se s Lukášem Houškou na fasády domů a mnohé další.

PROGRAM NA NOUZOVÝ STAV

Průběžně pro vás doplňujeme materiály v části, kde najdete trénování paměti, zajímavé přednášky a jiné.

Krizová linka tel.: 374 790 399

I v novém roce pokračuje od pondělí do pátku v čase 9:00 – 15:00 hod. telefonní linka, kde si můžete domluvit nákup, vyzvednutí léků, ale také dobrovolníka jako doprovod na procházku, na příležitostné zatelefonování či na psaní papírových dopisů.

POKEC S…

S novými tématy se můžete i v dalším období potkat v online rozhovorech přes internet. Který den se vám hodí a láká vás tématem či průvodcem?

 • Pondělí
  • od 10:00 hod. o dětech, náhradní rodinné péči, zkušenostech, tipech na hraní a učení s Martinou z pobočky na Nové Hospodě
 • Úterý
  • od 10:00 hod. o všem možném s Janou, Veronikou, Míšou, Mirkou nebo Petrou z Bolevce (jedna z nás si s vámi přijde popovídat)
 • Středa
  • od 10:00 hod. o zdravém životním stylu s Mirkou z pobočky na Doubravce
 • Čtvrtek
  • od 10:00 hod. o „babičkování“ – sdílení zkušeností s rolí babiček a dědečků s Vlastou Faiferlíkovou, čerstvou babičkou a ředitelkou TOTEMu

KONZULTACE PRO SENIORY A JEJICH BLÍZKÉ

Nacházíte se v náročném životním období? Potřebujete ve svém životě změnu a nevíte, jak do toho? Chtěli byste si popovídat a nemáte okolo sebe nikoho „vhodného“? Nebo máte na srdci něco jiného? Pak právě vám nabízíme konzultační hodiny. Zvláště v této složité době je někdy velmi úlevné moci si s někým popovídat, sdílet s ním své obavy, starosti, ale i radosti. Budeme vám naslouchat.

Pokud máte o setkání zájem, vždy je třeba se předem telefonicky objednat, abychom se vám mohli plně věnovat. Popovídat si můžete s Martinou Červenkovou, tel. č. 777 343 692.

I v novém roce jsme v tom spolu s vámi. Váš TOTEMový tým