TOTEM slaví

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM z.s. letos slaví 25 let dobrovolnických činností pro region a podpory seniorů i rodin s dětmi. Součástí oslav bude řada akcí, jejichž organizací chce TOTEM poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se za čtvrtstoletí nezištně věnovali pomoci druhým, a také vzdát hold všem partnerům, podporovatelům a přátelům, bez nichž by nebylo možné v naší činnosti pokračovat.

SLAVTE S NÁMI!

Duben:

Dny dobrovolnictví v Plzeňském kraji – ve dnech 25.-29.4.2024 se připojujeme k celostátní kampani, které se letos zúčastní 12 krajů. Loni se v Plzeňském kraji konalo 63 akcí, na kterých dobrovolníci – bez nároku na jakoukoli odměnu – uklízeli veřejné prostory, trávili čas s handicapovanými občany, podíleli se na vzniku nových produktů potřebných pro jiné, vzdělávali seniory, a mnoho dalšího. Přidejte se letos i vy!

Květen:

Sousedský jarmark – v pátek 24. 5. 2024 proběhne už 11. ročník festivalu pro veřejnost v prostoru kolem boleveckého centra. Jarmark je součástí Evropského dne sousedů a TOTEM jej pořádá již od roku 2014. V roce 2023 byl plný hudebních a divadelních vystoupení, burz, setkávání a sdílení nejen času, ale také kultur, zvyků a národnostních rozdílů s cílem hledat pochopení pro rozlišnosti, které nás mohou spojovat. Přijďte za námi!

Červen:

DOBROběh pro TOTEM – Spolu s Rozběháme Česko v týdnu od 24. do 30. 6. bude probíhat virtuální charitativní běh pro běžce z celého světa. Ve středu 26. 6. 2024 se můžeme potkat a vyběhnout společně u nás v Plzni!