Adventní kalendář trochu jinak

Nastal čas příprav adventních kalendářů, a pokud stále pro své dítko, kamarádku, či vnouče hledáte ten nej… možná jej najdete v TOTEMu.

Nabízíme sadu očíslovaných a ozdobených papírových sáčků ve velikosti 9x 13,5 cm (50,-/sada 24 sáčků), nebo 12x 22 cm (75,-/sada 24 sáčků). Jsou právě tak velké na ukrytí sladkosti, sušených jablíček, malinké hračky, oříšků,…

Sáčky vyzdobila naše kolegyně, Jana Bystřická, jednak úžasnými razítky a jednak krásnými květy z poskládaných čajových sáčků. Jak na tuhle techniku vám v rámci prosincového TOTEMového rozcestníku prozradí ve video návodu, který natočila a bude ke zhlédnutí brzy na TOTEMovém YouTube kanálu.

Adventní sáčky je pak možné po naplnění zavěsit buď na ramínko (ideálně když najdete někoho, kdo vám do něj udělá dírky a natřete jej). Nebo si z podzimní vycházky jistě ještě stačíte přinést nějaký vhodný klacek, jako je vidět na obrázku. Malá technická rada: Pokud se rozhodnete pro tento způsob závěsu, zavěšujte čísla odspodu, aby se mohla postupně odstříhávat J a celý systém se nerozpadl.

Pokud vás adventní sada zaujala, pište na adresu: rezervace@totemplzen.cz, či volejte na tel.: 777 343 580 a domluvíme se na vyzvednutí v TOTEMu v Bolevci, Kaznějovská 51.

Krásný blížíce se advent přejí TOTEMáci