Andělský slet 2023. Děkujeme městu Plzeň za ocenění našich dobrovolníků.

S radostí přinášíme krátkou zprávu z letošního již 17. ročníku Andělského sletu, který se konal v našem krásném městě Plzeň dne 9.6.2023. Tento jedinečný večer sloužil jako projev poděkování města Plzně všem dobrovolníkům, kteří v roce 2022 věnovali svůj čas a energii všude tam, kde je potřeba.

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s. bylo hrdým účastníkem i letošního Andělského sletu, na který nominoval celkem 48 skvělých dobrovolníků ze svých řad. Chtěli bychom jim i touto cestou vyjádřit naši upřímnou vděčnost  za neocenitelnou práci a snahu, kterou vložili do našeho společného úsilí podporovat komunitu a pomáhat řešit problémy, které ve společnosti vznikají.

Rádi bychom rovněž poděkovali organizátorům této úžasné akce, Odboru sociálních služeb města Plzně a Kanceláři primátora města Plzně, za jejich skvělou práci a za to, že už po 17té připravili skvělou a inspirativní událost. Jejich profesionalita a oddanost přispěly k tomu, aby Andělský slet byl opět nezapomenutelným zážitkem.

Během večera nás provázel bohatý program,  tanec a tradiční každoroční raut. Bylo to skvělé setkání plné radosti a společenského povzbuzení.

Děkujeme ještě jednou, všem našim TOTEMovým dobrovolníkům, za váš čas, energii, entuziasmus a neocenitelný přínos. Vaše dobrota a laskavost pomáhají posouvat naši komunitu kupředu. Jsme na vás nesmírně hrdí a doufáme, že se budeme moci opět s dalšími nominovanými setkat příští rok na Andělském sletu.