Darovat můžete od Štědrého úterý po Štědrý večer

Světový den štědrosti „Giving Tuesday“ letos vychází na 1. prosince. S prosbou o finanční podporu se obracíme i na Vás, kteří naše aktivity znáte nejlépe a věříte nám. Přispět na naši dárcovskou výzvu na portálu Darujme.cz můžete vlastně kdykoli. Klikněte na odkaz: Podpořte dobrovolnictví v plzeňském TOTEMu třeba hned teď a pošlete svůj příspěvek. Budeme moc rádi.

Když si ale uděláte poznámku v diáři a přispějete nám na „Štědré úterý“ – tedy právě v první prosincový den, budete štědří ve stejný okamžik jako miliony dalších lidí po celém světe – a za ten pocit to stojí. Částka darovaná v tento den se přičte ke všem darům v celé České republice a pak i na celé zeměkouli. Loni to byly celosvětově skoro dvě miliardy dolarů. Za jeden jediný den. Že se v tom oceánu Vaše stokorunová kapka ztratí? Slibujeme, že neztratí!

  • 100 Kč nás stojí pojištění dobrovolníka na 4 měsíce
  • 200 Kč nám uhradí hodinu s lektorem pro účastníky DOBRODĚNÍ
  • 300 Kč stojí hodina speciálního metodického vedení dobrovolníků

Dobrovolnictvím v TOTEMu za 21 let naší činnosti prošly více jak 2000 úžasných lidí. Naši dobrovolníci i nyní pomáhají, kde je třeba. Nakupují seniorům, roznášejí „úkoly a čtení na doma“, telefonují si spolu, píší dopisy. Jsou oporou i dětem, jejichž rodiče distanční výuku sami nezvládají.

Pomáhejte také a pošlete nám svůj dar 1. prosince i Vy: https://www.giving-tuesday.cz/podporte-dobrovolnictvi-v-plzenskem-totemu

DĚKUJEME!