Děti z KOMPASu prodávaly svoje výrobky ve velikonočních obchůdcích Albert 2024

V době před Velikonocemi probíhaly v některých vybraných prodejnách Albert velikonoční obchůdky, kde mohly děti z různých neziskových organizací prodávat svoje výrobky a díky Nadačnímu fondu Albert si tak mohly vyzkoušet, jaké to je něco vyrobit, prodat a mít radost z vydělaných peněz.

Do těchto obchůdků se zapojily i děti z TOTEMového KOMPASu, které tuto příležitost využily k tomu, aby si přivydělaly peníze na letní pobyt v Kynžvartu. Svůj obchůdek měly v Albertu Gerská a prodej probíhal 21. a 26. 3. 2024 od 16 do 18 hodin.

Děti byly natěšené i trochu nervózní, zda o jejich výrobky bude mít někdo zájem. Velké přemýšlení také bylo o tom, jaké ceny pro různé výrobky zvolit. Výrobky totiž byly opravdu rozmanité – bylinné čaje, voňavé pytlíčky s levandulí, svíčky z voskových plátů i zdobené barevným voskem, náramky z korálků i provázků, gravírované sklenice, háčkovaná i šitá zvířátka, perníčky a bezlepkové sušenky – výběr byl opravdu veliký… Svůj stánek si vyzdobily, výrobky naaranžovaly a netrpělivě očekávaly zákazníky.

Zastavovali se u nás senioři i maminky s dětmi, studenti i studentky, podívat se přišli i někteří kolegové z TOTEMu. Atmosféra byla uvolněná a děti si to užily. A navíc poznaly ten pocit uspokojení, když lidé jejich výrobky kupovali a líbily se jim.

Děkujeme Nadačnímu fondu Albert za možnost účastnit se obchůdků a managementu prodejny Albert Gerská za příjemnou spolupráci. Za rok se opět těšíme.

 

Atmosféru můžete nasát z fotografií níže.