Hledáme dobrovolníky, kteří zpříjemní pacientům pobyt ve FN Plzeň

V posledních týdnech výrazně klesl počet našich dobrovolníků ve Fakultní nemocnici Plzeň. Dobrovolníkům, kteří se nemocným dětem, seniorům a dalším pacientům aktivně věnovali, se během covidu často změnily životní příběhy… a tak hledáme nové zájemce, kteří by rádi věnovali 2 – 3 hodinky týdně těm, kterým pobyt na nemocničním lůžku přináší zdraví, ale taky dlouhou chvíli a pocit osamění. Po dlouhé době je zase možné jako dobrovolník do FN Plzeň vstoupit a přinést tam kousek svého času, energie a dobré pohody.

Co můžete jako dobrovolník nabídnout? Popovídání, čtení, stolní hry nebo karty… Je možné připravit i nějaký  program – klubovně je možné zahrát na kytaru, sdílet nějaký zajímavý cestovatelský příběh nebo něco společně vytvářet.

Kontakt s okolím je zásadní a nenahraditelná věc pro každého z nás. A proto je třeba lidí, kteří konají dobro. To jde totiž často udělat i pouhým přečtením pohádky na dětském oddělení …

Staňte se jedním z dobrovolníků a pomozte těm, kteří nemohou být doma se svými blízkými.

Nechte nám na sebe kontakt vyplněním kontaktního formuláře na stránkách Regionálního dobrovolnického centra nebo nám napište email na adresu dobrovolnik@totemplzen.cz.