Podzimní prázdniny v TOTEMu

Podzimní prázdniny za dveřmi a v TOTEMu nabízíme dětem výlety, hry venku, ale i pečení buřtů, možnost stát se archeologem a zahrát si „únikovku“. To vše během dvou dnů 26. – 27. 10. 2022. Každý den program 7:30–16:00 h., v případě ošklivého počasí budeme mít zázemí v TOTEMu (Kaznějovská 51, Plzeň), ale jinak se budeme snažit být co nejvíce venku.

Cena 1000 Kč (zahrnuje program, jídlo, dopravu na výlety).

Pro přihlášení nám napište: tabory@totemplzen.cz.

Podzimní příměstský tábor je určený pro děti, které mají rády výlety, turistiku, nezaleknou se vycházek (max. do 10 km) a jsou rády v přírodě. V jednom z prázdninových dnů se vydáme vlakem na výlet do Blovic, mimo jiné tam navštívíme Muzeum jižního Plzeňska a místní archeologický program. Druhý den vyrazíme vycházkou na Krkavec, kde využijeme zázemí rozhledny, cestou budeme hrát hry, opečeme si buřty. Tábor je určen pro děti 7–12 let (jinak dle individuální domluvy).

Termín: 26. – 27. 10. 2022, příchod od 7:30  do 8:00 h., odchod nejpozději v 16:30 h., individuální domluvy o příchodu a odchodu jsou možné. 26.10.2022 bude možný začátek i rozchod na hl. vlakovém nádraží (podle domluvy).

Cena: 1 000 Kč (zahrnuje odborné, ale především laskavé vedení dospělými, obědy + svačinky, pitný režim). Tato cena nezahrnuje úrazové pojištění, doporučujeme je uzavřít.

Místo na táboře si závazně rezervujte nejpozději do 7. 10. 2022 odevzdáním přihlášky a zaplacením platby na účet číslo 5565429309/0800. Před odesláním platby, odešlete přihlášku a vyčkejte na přiřazení VS.

TOTEM si vyhrazuje právo tábor zrušit, a to nejpozději 12. 10. 2022, pokud by nedošlo k naplnění minimální kapacity.

STORNO podmínky:

Pokud se vaše dítě nebude moci ze zdravotních důvodů zúčastnit příměstského tábora, nebo pokud bude tábor zrušen na základě epidemiologické situace, bude vráceno 100% poplatku.

S sebou na tábor dětem zabalte:

  • přezůvky, lahev na pití, oblečení na ven – budeme se pohybovat převážně venku, pouze v opravdu nepříjemném počasí využijeme zázemí TOTEMu Bolevec
  • Plzeňskou kartu (pokud dítě má, jinak domluvíme počet jízdenek na MHD)
  • kopii kartičky zdravotní pojišťovny,
  • prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti (formulář byl součástí přihlášky – část B) – datum podpisu 26.10.2022,
  • případné léky s popisem užívání.

Stravování během tábora:

Pro děti bude nachystána dopolední svačina, oběd s sebou na výlet / polévka cestou, odpolední svačina a pití (když budeme v zázemí TOTEMu, jinak s sebou lahev na výlety).

Pokud se změní epidemiologická situace a bude ještě nutné doložit nějaké další potvrzení dle aktuálních opatření, budeme vás o tom informovat.

Přihlásit se můžete: tabory@totemplzen.cz

Případné dotazy vám zodpoví Petra Bláhová, email: blahova@totemplzen.cz, tel.: 734 672 579

Ke stažení