Prázdninová pírka aneb Výpravy za dobrodružstvím

– volnočasové prázdninové programy pro děti a mládež

TOTEM, z.s. Plzeň ve spolupráci s ARTEDA, z.s., Bampabura school, z.s. a TJ Červený Hrádek připravil pro děti ve věku 6–15 let v termínech od 2. do 27. 8. 2021 sedm letních kempů. Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, proto budou kempy pro účastníky ZDARMA.

Kempy jsou vždy od pondělí do pátku, program pro děti je realizován v čase 8:00 – 16:00 hod., je zajištěno stravování 3x denně a pitný režim.

Vaše děti zde budou tvořit, sportovat, učit se, odpočívat, chystat se na další rok, chodit do přírody, mohou zde najít nové kamarády a zažít mnoho zajímavých věcí. Letos bude důležitou součástí táborů posilování odolnosti, vůle a rozvoj dovednostních schopností. Jako ocenění za malé zkoušky a úkoly, budou děti sbírat pírka – jako znamení nasbíraných potřebných životních zkušeností.

Program bude uzpůsoben na míru přihlášené skupině – bude zohledňovat věk, schopnosti a aktuální potřeby a přání dětí. Program je vždy veden lektorem, který dané téma dokáže pro děti připravit zajímavě a bezpečně.

Informace a přihlašování:

Helena Vernerová, tel.: 732 773 858, email: vernerova@totemplzen.cz

NEVÁHEJTE, MÍSTA BUDOU BRZY OBSAZENA!!!