TOTEM obhajuje titul Neziskovka roku

Víc než dvacet let práce. Tisíce nadšených seniorů. Stovky podpořených rodin. Desetitisíce hodin, které věnovali regionu naši dobrovolníci. Propojování generací. To jsme my, TOTEM.

Po letech jsme si řekli, že si to zasloužíme… Co? Stát se Neziskovkou roku…

K tomuto prestižnímu ocenění není vůbec jednoduchá cesta. Začíná založením organizace a pak její postupnou profesionalizací. To je těch 20 let práce, kdy jsme hledali témata a formy, kde a jak být prospěšní. Budovali zázemí klientské, zaměstnanecké, dobrovolnické a i to prostorové. Postavili jsme „DŮM“ otevřeli 2 nové pobočky. Strategicky jsme plánovali a měnili formu manažerského řízení. Až k okamžiku, kdy jsme si řekli: „Hodně jsme pracovali, máme skvělý tým, věříme tomu, co děláme a jak to děláme… Je čas zkusit o tom přesvědčit porotu neziskovky roku“

Ten okamžik nastal v pátek 16.12.2022 a byly to perné chvilky… To zas jo. Ani o překvapení a otázky poroty nebyla nouze. Výsledek už prý je znám, ale my se ho dozvíme až 18.1.2023 při slavnostním vyhlášení v Praze.

A i kdyby to nebylo 1. místo, tak ten pocit být mezi 3 finalisty v kategorii velkých neziskovek, je vlastně velké uznání práce celého TOTEMového týmu.

Jestli si to myslíte i vy, kteří znáte naši práci, pošlete nám hlas v anketě Neziskovka roku.  Ještě je čas…

https://nros.tabidoo.cloud/public-form/cena-verejnosti