Našlapujeme opatrně, ještě nenastal čas otevřít TOTEM

Vážení klienti, přátelé TOTEMu,

počínající advent sice přinesl zlepšení situace kolem nás, ale našlapovat musíme stále ještě opatrně. Proto TOTEM bude i opatrně zahajovat svůj obvyklý provoz.

Jsme přesvědčeni, že je třeba dělat uvážené kroky, abychom  se nevrátili zpět do časů horších. Proto jsme se i v TOTEMu Nová Hospoda rozhodli, že do konce roku 2020 nebudeme obnovovat provoz všech aktivit tak, jak je zvykem.

Protože ale vnímáme, že předvánoční čas může pro mnohé z vás být mnohem tíživější, jsme připraveni zorganizovat setkání v malých skupinkách, protože právě možnost si popovídat a chvilku posedět se svými přáteli je to, co nám všem chybí nejvíc. Podrobnosti k setkáním získáte od svého koordinátora v následujících dnech.

I nadále máte možnost sledovat všechny naše online programy na TOTEMovém YouTube kanálu, aktualizujeme pro vás Program na nouzový stav zde na webu, věříme, že k vám doputovaly TOTEMové adventní noviny. Zveme vás na TOTEMové vycházky,  nově se můžeme potkat virtuálně například při akci Pokec s… Podrobnosti si můžete přečíst zde.

Kdykoli se na nás můžete obrátit o radu, pomoc, nebo i jen lidské popovídání, jsme vám k dispozici. Více informací zde.

Pokud se budete z jakéhokoli důvodu chtít vyhnout nakupování a dalším místům s větším počtem lidí, zavolejte si na naši linku krizové pomoci, naši dobrovolníci rádi nakoupí za vás, obstarají lékárnu, ale půjdou s vámi rádi i na procházku.

Za celý TOTEMový tým přejeme krásný advent, hlavně hodně zdraví a těšíme se na malá, ale přece jen setkání, na společné sdílení energií a zkušeností.