Ozvi se

Je skvělé, že jste zareagovali na naši výzvu a jste s námi zde na našem webu. Díky našim dobrovolníkům podporujeme plzeňský region už více jak 24 let. Naši činnost financujeme převážně z veřejných a nadačních zdrojů, u nichž očekáváme snížení rozpočtů. Jako neziskovka můžeme zvýšit nezávislost na dotacích díky darům od vás, našich příznivců.

Svým příspěvkem na portálu DARUJME.CZ podpoříte realizaci programů TOTEM z.s. Právnickým osobám nabízíme možnost uzavřít s námi darovací smlouvu (vzor smlouvy), kontaktní osobu uvádíme níže. VŠEM DÁRCŮM DĚKUJEME ZA PODPORU!

 
DALŠÍ MOŽNOSTI, JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT:
  1. Fandíte nám už nějaký čas? Jste přesvědčeni, že odvádíme nepostradatelnou službu celému regionu a je na nás spolehnutí? Přidejte se ke Klubu přátel TOTEMu a podporujte nás malým příspěvkem pravidelně a dlouhodobě. NÁŠ TIP: darujte členství v klubu někomu ze svých blízkých!
  2. Můžete nám poslat zcela anonymní příspěvek do naší veřejné sbírky.
  3. Proměňte obyčejný nákup v e-shopu na dobrý skutek díky portálu GIVT – pár procent z vaší útraty poputuje jako cashback pro TOTEM a vy přitom nezaplatíte nic navíc.
  4. Napadá vás i jiná možnost, jak nás podpořit? Ozvěte se nám!

Kontaktní osoba:

Lenka Kropáčová
tel.: (+420) 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz