Seniorseznamka

Cítíte se osaměle? Chtěli byste si najít nové přátele na procházky, kulturní povyražení nebo se poohlížíte po známosti? Zkuste naši Seniorseznamku.

Jak to funguje?

Níže najdete všechny aktuální inzeráty naší Seniorseznamky. Jestliže Vás při čtení některý zaujal, napište odpověď na e-mailovou adresu seznamka@totemplzen.cz. Nezapomeňte uvést značku inzerátu, na který odpovídáte, vaše jméno a telefonní číslo. Koordinátorka pak předá Vaši odpověď inzerujícímu, aby si sám zvolil, komu a jak odpoví.

Jestliže chcete sami inzerovat, kontaktujte nás na stejné e-mailové adrese seznamka@totemplzen.cz nebo na tel: 732 343 947.

Inzeráty zveřejňujeme na našich webových stránkách a na nástěnce velkého sálu v budově TOTEMu v Bolevci . Inzerát bude zveřejněný anonymně, pod značkou. Celé jméno inzerujícího a jeho osobní údaje bude znát jen koordinátorka seznamky. Z důvodu bezpečnosti nesdělujeme odpovídajícím celé jméno, email, telefonní číslo ani adresu inzerujícího. Chráníme naše klienty, proto v případech, jako jsou závažné stížnosti na chování nebo podávání zavádějících informací, můžeme zájemce o seznámení z databáze vyřadit. První setkání dvojic se může uskutečnit v prostorách TOTEMu za přítomnosti koordinátorky.

Kontaktní osoba: Ivona Janušková
email: seznamka@totemplzen.cz
tel.: 732 343 947

Inzeráty

Jmenuji se Jan, bydlím v Bolevci, jsem zajištěný vdovec - ročník 1951. Mým koníčkem je historie, rád fotografuji, jsem bývalý kronikář Litic. Umím všechny domácí práce, zdravotně jsem na tom dobře. Rád bych se touto cestou seznámil se ženou z…