centrum: bolevec
skupina (prog. linie): seniori

Seniorseznamka

Cítíte se osaměle? Chtěli byste si najít nové přátele na procházky, kulturní povyražení nebo se poohlížíte po známosti? Připravili jsme pro vás novou službu – slušnou a bezpečnou seznamku!

Jak to funguje?

Inzeráty zveřejňujeme na nástěnce v TOTEMu a na našich webových stránkách. Vše samozřejmě probíhá diskrétně. Inzerát bude zveřejněný anonymně, pod značkou. Celé jméno inzerujícího a jeho osobní údaje bude znát jen koordinátorka seznamky. Z důvodu bezpečnosti nesdělujeme odpovídajícím celé jméno, email, telefonní číslo ani adresu inzerujícího.

Odpovědi půjdou nejprve ke koordinátorce, která je pak předá inzerujícímu, aby si sám zvolil, komu a jak odpoví. Na inzeráty bude možné odpovědět emailem anebo ponechat odpověď (se značkou inzerátu) na recepci v obálce. Do odpovědi na inzerát uvede odpovídající celé jméno a kontakt na sebe – telefonní číslo nebo email.

První setkání dvojic se uskuteční v prostorách TOTEMu s asistencí koordinátorky.

Koho mám kontaktovat, pokud chci TOTEMovou SENIORSEZNAMKU využít a seznámit se?

Bc. Petra Kutišová
email: seznamka@totemplzen.cz
tel.: 732 343 947

Inzeráty

Hledám parťačku na pokec, kolo či koloběžku, procházku i výlet. Příroda i město, opečený buřt a pivo, nebo kino či divadlo. Jsem vcelku čilá důchodkyně a život moc nežeru. Hlavně podobná krevní skupina. Zn. Pohoda Hledám kamarádku na trávení společného…