Seniorseznamka

Cítíte se osaměle? Chtěli byste si najít nové přátele na procházky, kulturní povyražení nebo se poohlížíte po známosti? Připravili jsme pro vás novou službu – slušnou a bezpečnou seznamku!

Jak to funguje?

Inzeráty zveřejňujeme na nástěnce v TOTEMu a na našich webových stránkách. Vše samozřejmě probíhá diskrétně. Inzerát bude zveřejněný anonymně, pod značkou. Celé jméno inzerujícího a jeho osobní údaje bude znát jen koordinátorka seznamky. Z důvodu bezpečnosti nesdělujeme odpovídajícím celé jméno, email, telefonní číslo ani adresu inzerujícího.

Odpovědi půjdou nejprve ke koordinátorce, která je pak předá inzerujícímu, aby si sám zvolil, komu a jak odpoví. Na inzeráty bude možné odpovědět emailem anebo ponechat odpověď (se značkou inzerátu) na recepci v obálce. Do odpovědi na inzerát uvede odpovídající celé jméno a kontakt na sebe – telefonní číslo nebo email.

První setkání dvojic se uskuteční v prostorách TOTEMu s asistencí koordinátorky.

Koho mám kontaktovat, pokud chci TOTEMovou SENIORSEZNAMKU využít a seznámit se?

Bc. Petra Kutišová
email: seznamka@totemplzen.cz
tel.: 732 343 947

Inzeráty

Starší senior z Plzně, vdovec, již nechce být na vše sám.  Cestování obytným autem, procházky, kolo, atd, co patří ke spokojenosti.  Jak to má být, tak to bude. Zn. Mojmír1942 Hledá se kamarád, který má rád přírodu a psy a…