Třetí festival

Setkání aktivních seniorů

Dlouho nás lákal nápad uskutečnit festival, na kterém by měla „třetí generace“ příležitost vzájemně se podělit o své úspěchy v uměleckých, kulturních a spolkových činnostech, jimž se dlouhodobě věnují.

Třetí festival je dvoudenní až třídenní setkání seniorských spolků, seniorů jednotlivců z ČR i zahraničí, kteří se věnují kulturním aktivitám a chtějí prezentovat své dovednosti ostatním.

První pilotní ročník jsme otevírali v roce 2009. Festival se koná každé 2 roky. V roce 2021 jsme úspěšně realizovali sedmý ročník festivalu a už se moc těšíme na další ročník v roce 2023.

Další ročník festivalu nás čeká v roce 2023.          

Kontaktní osoba:

Mgr. Jana Pittnerová, DiS.
tel.: 377 260 425, 777 980 462
e-mail: pittnerova@totemplzen.cz

 

O čem a pro koho je festival

Ti, kteří se zúčastnili předchozích ročníků, mají možnost se opět setkat, nové organizace či jednotlivce rádi přivítáme. Společně představíme vše, čemu se senioři v oblasti kulturních aktivit věnují, budeme sdílet radost z výsledků naší tvořivé činnosti v oblasti hudební, výtvarné, divadelní a dalších…

Aktuální ročník

Další ročník Třetího festivalu proběhne v říjnu 2023. Budeme vás včas informovat.

Minulé ročníky

Historie festivalu V říjnu 2009 jsme spolu s partnerskou organizací Městskou knihovnou Louny uspořádali třídenní Třetí festival - setkání aktivních seniorů, pilotní nultý ročník v Plzni. Festival se velmi povedl. Bohatého programu se účastnili senioři z Plzně, Loun, Domažlic, Klatov, ale i z německého Weidenu. V…

Loga podporovatelů

Děkujeme našim partnerům za dlouhodobou podporu: