Divadlo

Divadlo Pluto

Divadlo Pluto připravila pro své fanoušky nový seriál Padesát odstínů Korony, který je k vidění na kanále youtube. Odkaz naleznete zde ( 3.12.2020)

Studio DVA

Na základě obrovského množství pozitivních ohlasů na online talkshow JSME S VÁMI vznikl program mimořádného online vysílání na facebookovém profilu Studia DVA. Youtube Studia Dva naleznete zde https://www.youtube.com/watch?v=CD1tqnR9asE

O zpříjemnění vašich večerů se postarají Ivana Chýlková, Jan Kraus, Monika Absolonová, Bob Klepl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek či Patrik Hartl. Na výběr budete mít nejen talkshow, ale také koncert či speciální divadelní představení viz program vysílání.

Divadlo Kampa

Zdravíme všechny, abychom pozvedli náladu a nepodléhali všeobecnému stresu, domluvili jsme se, že budeme během neočekávaného divadelního volna organizovat alespoň živé přenosy. Doufáme, že si je užijete v pohodlí domova se sklenkou vína nebo šálkem čaje a v kruhu rodinném. Aktuální pořady sledujte na FB profilu Divadlo Kampa. Záznamy starších představení divadla na youtube kanálu Divadlo Kampa.

Divadlo Husa na provázku

Ze svého křesla můžete každý všední den sledovat, rovněž na Facebooku, i četbu herců Divadla Husa na provázku. Zkušebna – improvizační cyklus provázkovských herců – vysíláno živě Jednou měsíčně se provázkovské hvězdy vrací na Zkušebnu, aby (si) před zraky diváků zkoušeli… Co? Klauniádu, balet, loutkový muzikál, stand-up… Na Zkušebně je možné vše. Improvizace jako návrat ke kořenům divadla a pokus o autentickou tvorbu tady a teď. Každé vydání Zkušebny má jiného Garanta, který určuje jeho téma. http://Zkušebna – video

Činohra – DJKT

Tento týden se spustil nový streamovací kanál dramox.cz, na němž si můžete pustit záznamy divadelních inscenací snad ze všech koutů naší republiky, a to v televizní kvalitě? Za naší činohru tam zatím naleznete úspěšné komedie Antonína Procházky JEDNOTKA INTENZIVNÍ PÉČE a VE STÁTNÍM ZÁJMU a velmi oceňovanou inscenaci Büchnerova VOJCKA v režii dua SKUTR. Tak se slavnostně oblečte, nalijte si něco dobrého a proměňte svůj obývák v divadelní sál.  Prvních 7 dní je zcela zdarma. A když se budete dívat dál, podpoříte tím své  oblíbené divadlo, neb téměř všechny vybrané peníze budou putovat na podporu divadelních scén. https://dramox.cz/cs/welcome  (Přidáno 26.10.2020)          

Cirk La Putyka

Šestice divadelníků odbaví během dvou hodin přes stovku hovorů. „Volají celé rodiny, které se chtějí pobavit, volají lidé, kteří jsou sami, volají děti. Je to pestré a krásné,“ pochvaluje si akrobat a herec Jiří Kohout.  Nic speciálního se za spojení nepřiplácí. Telefonní hovor je omezen na sedm minut, obsah telefonátu naopak ničím omezen není. „Operátoři“ s volajícími už brnkali na kytaru nebo četli povídku. https://ct24.ceskatelevize.cz/kultura/3212566-dobry-den-jak-vam-mohu-pomoci-cirk-la-putyka-si-popovida-s-kymkoli-kdo-zavola (Přidáno 26.10.2020)