centrum: home
skupina (prog. linie):

Divadlo

Pohádky a povídky z DJKT v Plzni

Jak pejsek s kočičkou hráli divadlo v podání Michala Štěrby, Pohádka ptačí v podání Apoleny Veldové, K. Čapek: Zmizení herce Bendy v podání Jany Ondruškové. (Přidáno 30.3.2020.)

Studio DVA

Na základě obrovského množství pozitivních ohlasů na online talkshow JSME S VÁMI vznikl program mimořádného online vysílání na facebookovém profilu Studia DVA.

O zpříjemnění vašich večerů se postarají Ivana Chýlková, Jan Kraus, Monika Absolonová, Bob Klepl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek či Patrik Hartl. Na výběr budete mít nejen talkshow, ale také koncert či speciální divadelní představení viz program vysílání.

Cirkus La Putyka

Odstartoval novou virtuální platformu (A)live! Po úspěšném živém přenosu Memories of Fools se rozhodli pokračovat v pravidelném středečním vysílání. Na další přenosy připravují například novocirkusové studio pro děti, loutkové pohádky, večerní živě přenášená představení, záznamy inscenací i koncerty. Cílem je nejen pobavit a rozveselit diváky, ale také podpořit herce, akrobaty, techniky i tvůrce, kterým mimořádná situace znemožnila ze dne na den pracovat na jejich projektech. Sledujte FB profil Cirk La Putykaživé vysílání každou středu ve 20:00.

Divadlo Kampa

Zdravíme všechny, abychom pozvedli náladu a nepodléhali všeobecnému stresu, domluvili jsme se, že budeme během neočekávaného divadelního volna organizovat alespoň živé přenosy. Doufáme, že si je užijete v pohodlí domova se sklenkou vína nebo šálkem čaje a v kruhu rodinném. Aktuální pořady sledujte na FB profilu Divadlo Kampa. Záznamy starších představení divadla na youtube kanálu Divadlo Kampa.

Divadlo Bolka Polívky

Od pátku 20. března (začátek 18.30) budete moci shlédnout na Facebooku Divadla Bolka Polívky online scénické čtení fejetonů s názvem Čtení ke kafi v podání Barbory Seidlové a Nikoly a Daniely Zbytovských. Vysílání z divadla bude pokračovat každou středu a pátek v 18:30.

Divadlo Husa na provázku

Ze svého křesla můžete každý všední den sledovat, rovněž na Facebooku, i četbu herců Divadla Husa na provázku. Momentálně předčítají (usazeni také v křesle) Dekameron od Giovanni Boccaccia.

Hudební divadlo Karlín

Charitativní projekt Bavíme – spojujeme – podporujeme přichystalo pražské Hudební divadlo Karlín. Jeho základem je originální kulturní program streamovaný na internetu ve spolupráci s COT media, TVCOM.cz a Hospodářskou komorou ČR. V pátek 27. března od 20 hodin bude odvysílán živě první díl série přímo z jeviště Hudebního divadla Karlín. Jeho aktéry budou Václav Noid Bárta a Iva Pazderková, v sobotu pak na ně naváže Ondřej Gregor Brzobohatý. Streamy budou pokračovat ve stejném čase každý pátek a sobotu.

Tanec Praha a divadlo Ponec

Pod názvem Pusťte si tanec domů! spouští online platformu festival Tanec Praha a divadlo Ponec. Diváci budou moci sledovat stream záznamy vybraných představení z produkce divadla. První se uskuteční ve čtvrtek 26. března od 20 hodin a nabídne inscenaci Johany Pockové a Sabiny Bočkové Jáma lvová na téma mediální manipulace, druhý den bude následovat inscenace choreografky Cécile Da Costa Roselyne.

Tanec Praha připraví i taneční online lekce přes sociální sítě a další kreativní příspěvky umělců. Program online vysílání bude zveřejňován na webových stránkách a facebookovém profilu divadla Ponec. Záznamy budou k dispozici zdarma, ale diváci mohou taneční umělce podpořit prostřednictvím platformy Donio.cz/Ponec.