Divadelní představení v TOTEMu

První listopadový den proběhlo v TOTEMu úžasné divadelní představení. Ve spolupráci s pražským spolkem REMEDIUM a vedoucí Divadelního spolku Proměna, paní Helenou Kubů jsme pro vás připravili komediálně laděné představení „Tři v jednom“.

Hra byla o soužití 3 žen ve věku 60+. Hlavní postava Dana žije ve svém bytě se svými dvěma kamarádkami – jogínkou a malířkou. Všechny ženy mají za sebou rozmanité životní příběhy a rozhodly se, že je jim fajn, když jsou svobodné, a že „chlapi je už nezajímají“. Nicméně Dana nemá v tomto společně deklarovaném přesvědčení tak úplně jasno a tajně, aby holky nevěděly, si dává inzeráty na seznámení. Zájemci se ozývají, a tak si Dana dá nakonec rande, a pro jistotu hned se třemi muži. Doma holkám ještě nechce nic prozradit, ovšem, jak už to tak bývá, všechno se provalí v nejnevhodnější chvíli.

Publikum bylo z představení nadšené a samotní herci nám po představení řekli, že tak skvělé publikum ještě nezažili. Hodně jsme se nasmáli, ale také si mnozí z nás uvědomili, že podobné osudy, jako prožívali herci na podiu, prožíváme i my v našich životech.

Moc děkujeme paní Heleně Kubů a celému divadelnímu spolku Proměna za návštěvu a těšíme se na další spolupráci. A na závěr několik slov samotných divadelníků: „Máme rádi publikum, chceme diváka potěšit, inspirovat, rozesmát i dojmout. Zveme vás na naše představení, a pokud nemůžete přijít, dejte vědět, přijedeme za vámi. Hrajeme pro radost a baví nás to. Pokud máte chuť, přidejte se k nám.“

www.divadlopromena.cz
www.vstupujte.cz
senior@remedium.cz