Hodinový „ajťák“ pro seniory

Pořád na vás na displeji nebo na monitoru něco vyskakuje? Už jste zkusili skoro všechno a nechcete se stále ptát dětí a vnoučat? Nevíte, jak stáhnout aplikace, jak je využívat, jak pracovat s kapacitou vašeho zařízení, jak si popovídat s přáteli přes síť, jak si nahrát video a podívat se na něj později či ho přeposlat někomu dalšímu, jak nakoupit a zaplatit přes telefon? Nebo vás tíží něco úplně jiného?

Využijte nabídku individuálního poradenství s vaším telefonem (chytrým i tlačítkovým), tabletem či počítačem a zarezervujte si svoji hodinku s „ajťákem“. Bude se vám odborně a s trpělivostí věnovat.

Kdy? V pátek 28. 5. 2021 od 9:00 hod. a dále podle volné kapacity.
Kde? V TOTEM, z.s., Kaznějovská 51, Plzeň.

Služby odborníků nabízíme ve spolupráci s Moudrou sovičkou za finanční podpory Nadace Vodafone a tedy zdarma. Je nutná rezervace na konkrétní čas, proto volejte na tel. 377 260 425 nebo pište na email rezervace@totemplzen.cz.

A pokud na vás poslední květnový pátek nevyjde řada, nezoufejte, budete mít možnost nechat si s vaším telefonem, tabletem nebo počítačem poradit ještě v červnu, a to 11. 6. a 18. 6. 2021 od 11:00 hod. a dále. Nebo se můžete přihlásit na 2x dvouhodinový kurz práce s chytrým telefonem a tabletem pro seniory, který bude probíhat ve stejné dny, tedy 11. 6. a 18. 6. 2021 v čase 8:30–10:30 hod. Kurzy jsou zdarma, jen je třeba účastnit se obou termínů. Více informací k těmto (i dalším) červnovým akcím najdete v Červnovém TOTEMovém rozcestníku, který vyjde 28. 5. 2021.