Jarní vínek s Jamáčkem – Hudba, humor i překvapení? No jasně!

S jarním aprílovým počasím nám i pandemická situace dovolila dlouho očekávaný návrat koncertů našeho TOTEMového pěveckého sboru Jamáček, který si s velkým nadšením pro své diváky a posluchače připravil jarní vínek plný nejen krásných písní.

Pěvecké odpoledne zahájila sbormistryně Mirka Kudrnová úvodním slovem, kdy vyjádřila radost z uskutečněné události a ocenila hojný počet diváků. Po představení sboru a přivítání publika nebyla potřeba již na nic čekat a radostná událost mohla začít.

Zazněly písně s jarní tématikou, proložené trochou poezie, hudebních vtipů i krátkých příhod, které zpestřily atmosféru v sále. Program dále pokračoval písněmi, které mají členové sboru nejraději a mezi které se jim povedlo zaplést i malé překvapení. Tím překvapením bylo krátké taneční vystoupení, kdy divákům jedna z členek souboru předvedla svoji vášeň pro step.

Ke konci programu byli všichni přítomní pozvaní, aby si s Jamáčkem dvě písně i zazpívali, do čehož se většina ráda zapojila. Odpoledne následně zakončila dobrovolnice Gayané Botoyan, která se s publikem podělila o svou vlastní skladbu s názvem „Má duše“.

Pokud jste nemohli na vystoupení dorazit nebo jste na něm byli, ale rádi byste si Jamáček poslechli znovu, pak určitě sledujte náš TOTEMový rozcestník, kde se vždy včas dozvíte o dalších plánovaných akcích a událostech. Těšíme se na příště!