Koloběžka, ta by stála za pokus!

Zatímco TOTEMové hůlkování běží v jakoukoli roční dobu a za jakéhokoliv počasí, s koloběžkováním je to jinak. S příchodem nevlídného podzimního počasí jsme koloběžky v listopadu uložili k zimnímu spánku. A teď, když se nám sluníčko ukazuje čím dál častěji a nabírá na síle, přišel ten správný čas je zase probudit. Očistíme je od pavučin, dofoukneme kola, prověříme brzdy a pak polojízdou a poloklusem vyrazíme vstříc novým zážitkům. Od dubna startuje jarní šestitýdenní cyklus TOTEMového koloběžkování!

Ti, kteří se s koloběžkou skamarádili už dřív, se k jízdě na koloběžce jistě rádi vrátí v kurzu pro pokročilé. A ti, kteří by se s koloběžkou chtěli seznámit, jízdu na ní si vyzkoušet, naučit se všechno podstatné, aby jízda byla nejen zábavou, ale zároveň příjemně posílila celé tělo, mají šanci v kurzu…

TOTEMové koloběžkování pro začátečníky

  • Kdy? 5. 4. – 10. 5. 2022, úterý 14:00 – 16:00 hod.
  • S kým? S lektorem, zkušeným koloběžkářem Bohumilem Vřešťálem
  • Za kolik? 150 Kč / 6týdenní kurz

Kurz probíhá v rámci projektu Pro zdraví a na pohodu. Sraz k vyjížďce je vždy před TOTEMem v Bolevci (Kaznějovská 51, Plzeň), koloběžky a helmy jsou k zapůjčení. Přijďte se s námi naučit, jak na to, projet společně pár hezkých tras a užít si čas venku a v pohybu.

Chcete vědět ještě víc?
Nebo se rovnou přihlásit, abyste nepropásli začátek kurzu?
Kontaktujte Mgr. Michaelu Rubášovou, tel.: 608 744 002, email: rubasova@totemplzen.cz.