Kreslení pro každého – otevíráme výtvarný klub!

V TOTEMu Bolevec jsme přichystali zbrusu novou aktivitu pro všechny, kdo nacházejí zálibu v kreslení.

Pokud se rádi kocháte přírodou, nemusíte být zrovna akademický malíř, abyste mohli její krásu zachytit na papír! Hlavní je mít chuť něco vytvořit, stačí si přinést obyčejnou tužku a blok.

Aktivita bude vždy spojena s krátkou procházko a na společně vybraném místě se pak dáme do díla. Můžeme kreslit krajinu, rostliny, zvířata nebo sebe navzájem. Fantazii se meze nekladou!

První setkání proběhne v úterý 21. září 2021 od 15 hod. Sejdeme se v TOTEMu, odkud se vydáme směrem na místo kreslení. V případě špatného počasí máme připravený záložní plán – budeme kreslit v ateliéru v TOTEMu. Odpoledne vždy povedou dobrovolnice, výtvarnice Viki a Aisha.

Viki Hermanová studovala Grafický design na Střední odborné škola obchodu, užitého umění a designu, jinak zvané Nerudovka, poté se ale vrhla na studium antropologie na Filozofické fakultě ZČU, ve kterém teď pokračuje v Praze na UK. Kreslení a výtvarničení se ale stále věnuje ve volném čase, nejraději kreslení komiksů.

Aisha Kristová vystudovala Střední umělecko-průmyslovou školu Zámeček, obor Užitá malba, a poté pokračovala ve studiu na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU. Ve volném čase se věnuje četbě, zpěvu, studiu cizích jazyků a různorodé výtvarné činnosti.

Pokud byste měli zájem se připojit do našeho výtvarného klubu, neváhejte nás kontaktovat – email: rezervace@totemplzen.cz, tel: 377 260 425!